|

Początek nowego sezonu PGE Ekstraligi w piątek na antenie ELEVEN SPORTS

Podaj dalej

Początek nowego sezonu PGE Ekstraligi w piątek na antenie ELEVEN SPORTS

Od najbliższego piątku widzowie telewizji ELEVEN SPORTS będą mogli oglądać mecze nowego sezonu PGE Ekstraligi. W nadchodzących rozgrywkach stacja pokaże na swoich kanałach ponad 30 spotkań oraz co tydzień dwa magazyny w całości poświęcone najlepszej żużlowej lidze świata. Na inaugurację ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa zmierzy się z FOGO UNIĄ Leszno. Transmisja na antenie Eleven Sports 1 rozpocznie się o 17:30.

W części zasadniczej sezonu 2022 ELEVEN SPORTS pokaże dwa mecze każdej z czternastu rund, a na sierpień i wrzesień zaplanowano transmisje wybranych starć fazy finałowej. Wszystkim relacjom będzie towarzyszyło studio, w którym nie zabraknie wywiadów z zawodnikami, analiz oraz specjalnych meldunków z parku maszyn. Dodatkowo w czwartki będzie emitowany Magazyn PGE Ekstraligi z zapowiedziami najbliższych spotkań, a w poniedziałki program, w którym dziennikarze ELEVEN SPORTS ze swoimi gośćmi podsumują żużlowy weekend. Rywalizację z udziałem elity speedwaya przybliżą widzom m.in. Michał Korościel, Marcin Kuźbicki, Maciej Markowski, Marcin Musiał, Anita Mazur, Marcelina Rutkowska-Konikiewicz, Barbara Karczewska oraz nowi reporterzy Tomasz Lorek i Joanna Cedrych.

W tym sezonie na torach PGE Ekstraligi wystąpią największe gwiazdy „czarnego sportu”, takie jak Bartosz Zmarzlik, Leon Madsen, Maciej Janowski, Jason Doyle, Martin Vaculík czy Tai Woffinden. Tytułu mistrzowskiego będzie bronić drużyna BETARD SPARTA Wrocław, a za jej głównych rywali większość ekspertów uznaje MOTOR Lublin i MOJE BERMUDY STAL Gorzów. Wśród zespołów biorących udział w zmaganiach znajdzie się także ARGED MALESA Ostrów Wielkopolski, dla której będzie to pierwszy sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej od 24 lat. W 1998 roku klub ten występował w I lidze jako Iskra Ostrów Wielkopolski.

W inauguracyjnym meczu ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa podejmie FOGO UNIĘ Leszno. Lwy z Częstochowy liczą na atut własnego toru, ale warto pamiętać, że w zeszłym sezonie jednej z zaledwie trzech porażek u siebie doznały właśnie w konfrontacji z ekipą z Leszna. Piątkowa transmisja na kanale Eleven Sports 1 rozpocznie się o godzinie 17:30. Tego samego dnia MOJE BERMUDY STAL Gorzów zmierzy się z MOTOREM Lublin. Główną atrakcją hitu inauguracyjnej rundy będzie pojedynek Bartosza Zmarzlika po stronie gospodarzy z Mikkelem Michelsenem w barwach gości. Relacja na żywo z tego starcia wystartuje w Eleven Sports 1 o 20:15.

1. runda PGE Ekstraligi w ELEVEN SPORTS:

Zapowiedź PGE Ekstraligi – magazyn, czwartek, 7 kwietnia, 20:00, Eleven Sports 1

ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa – FOGO UNIA Leszno, piątek, 8 kwietnia, 17:30, Eleven Sports 1

komentarz: Marcin Musiał, Maciej Markowski, studio: Anita Mazur, reporter: Tomasz Lorek

MOJE BERMUDY STAL Gorzów – MOTOR Lublin, piątek, 8 kwietnia, 20:15, Eleven Sports 1

komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki, studio: Marcelina Rutkowska-Konikiewicz, reporterka: Joanna Cedrych

Magazyn PGE Ekstraligi, poniedziałek, 11 kwietnia, 21:00, Eleven Sports 1

Źródło tekstu: ELEVEN SPORTS


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments