Podcasty w nowej ofercie przegladarki marki Huawei
|

Podcasty w nowej ofercie przeglądarki Huawei

Podaj dalej

Podcasty w nowej ofercie przegladarki marki Huawei Huawei

Podcasty to nowa oferta w przeglądarce Huawei, dzięki której użytkownicy zyskują dostęp do bogatej bazy wysokiej jakości treści audio, takich jak Raport o Stanie Świata Dariusza Rosiaka czy Poranne Rozmowy w radiu RMF FM. Przeglądarka Huawei – oprócz funkcji przeglądania stron internetowych i uruchomionych właśnie podcastów – oferuje też wygodny i szybki dostęp do newsfeedu artykułów i materiałów wideo od ulubionych wydawców. Jest ona preinstalowana na smartfonach i tabletach marki Huawei, można ją też pobrać ze sklepu z aplikacjami AppGallery.

W bazie dostępnych podcastów w Przeglądarce Huawei znajdują się m.in. Raport o Stanie Świata autorstwa Dariusza Rosiaka, wyróżnionego tytułem Dziennikarza Roku 2020 w konkursie Grand Press, Poranne Rozmowy RMF FM, Strefa Psyche SWPS, a także treści audio od Onet.pl, Krzysztofa Gonciarza oraz Halo Radio, Weszło.fm i magazynu opinii Pismo. W Przeglądarce Huawei znajdują się również podcasty w języku angielskim dostarczane m. in. przez BBC.

Przeglądarka marki Huawei umożliwia odsłuchanie treści audio z poziomu aplikacji za pośrednictwem SQUID News, bez konieczności przechodzenia na stronę wydawcy. Podczas przeglądania newsfeeda w aplikacji, pojawia się pop-up z kategoriami Trending, Video oraz Podcasty. Po kliknięciu w sekcję Podcasty, użytkownik zyskuje dostęp do bogatych zasobów treści audio z różnych grup tematycznych.

Film prezentujący ścieżkę dostępu do podcastów w Przeglądarce Huawei można znaleźć pod linkiem:

Przeglądarka Huawei to autorska aplikacja preinstalowana na smartfonach i tabletach Huawei, można ją też pobrać ze sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery. Umożliwia ona wygodne wyszukiwanie i przeglądanie stron internetowych, a także zapewnia dostęp do newsfeeda treści internetowych od zaufanych dostawców. Przeglądarka Huawei gwarantuje pełną ochronę prywatności dla swoich użytkowników.

Przeglądarka jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład której wchodzą też takie usługi jak Chmura, Motywy i sklep z aplikacjami AppGallery. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments