Podpisz umowę i zarejestruj kartę w T-Mobile z aplikacją mobilną mObywatel
|

Podpisz umowę i zarejestruj kartę w T-Mobile z aplikacją mobilną mObywatel

Podaj dalej

Szybko, prosto i wygodnie – to ideał tego, w jaki sposób chcielibyśmy załatwiać wszelkie formalności. Operator T-Mobile doskonale zdaje sobie sprawę, że klienci cenią cyfrowe rozwiązania, które ułatwiają życie, dlatego już od dziś mogą potwierdzić swoją tożsamość przy zawarciu umowy lub rejestracji karty SIM dzięki aplikacji mobilnej mObywatel, wykorzystując do tego mDowód.

Rozwój nowych technologii w ostatnich latach mocno przyspieszył. Firmy więc muszą złapać odpowiednie tempo wprowadzania różnych udogodnień dla klientów, bo oni tego właśnie oczekują. Sieć T-Mobile od lat stawia na nowoczesne rozwiązania cyfrowe i odważnie je wdraża, gwarantując swoim klientom komfortowe korzystanie z naszych usług. A jak to robimy?

W 2020 roku jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Polsce udostępnił użytkownikom Heyah 01 usługę potwierdzania tożsamości online – mojeID od Krajowej Izby Rozliczeniowej. Dzięki niej zakup oferty subskrypcyjnej Heyah 01 był jeszcze prostszy i wygodniejszy. Rok później została poszerzona lista dostępnych podmiotów umożliwiających zdalne potwierdzenie danych o kolejne banki, dzięki czemu z opcji potwierdzania tożsamości przez mojeID mogło skorzystać jeszcze więcej osób. Zaś w ubiegłym roku jako pierwsi na rynku wprowadzili nową funkcję dla klientów korzystających z usług T-Mobile na kartę i Heyah na kartę – mogli oni samodzielnie zarejestrować numer na kartę, wykorzystując do tego aplikację „Mój T-Mobile” i „Moja Heyah”.

Dlatego naturalnym krokiem w trosce o komfort klientów jest umożliwienie im potwierdzania tożsamości przy zawieraniu umów lub rejestracji nowej karty SIM dzięki aplikacji mObywatel i nowego mDowodu.

mObywatel ułatwia formalności nie od dziś

Do tej pory w T-Mobile honorował aplikację mObywatel w tematach obsługowych, m.in. podczas serwisu sprzętu, przyjęciu pisma (rezygnacji, reklamacji), obsłudze płatności, włączeniu lub wyłączeniu blokad i usług dodatkowych, czy doładowania konta w prepaid.

Natomiast klienci, którzy od 14 lipca wybiorą się do salonu T-Mobile, aby zawrzeć umowę lub zarejestrować kartę SIM, nie muszą już mieć ze sobą tradycyjnego dowodu osobistego. Konsultant będzie mógł teraz przygotować dokument w oparciu o dane dostępne w dokumencie mObywatel i potwierdzić ich zgodność na podstawie tejże aplikacji – oczywiście w obecności klienta.

Dokument mObywatel jest elektronicznym dokumentem dostępnym w aplikacji mObywatel i zawiera dane pobrane z Rejestru Dowodów Osobistych oraz z rejestru PESEL. Znajdują się więc w nim wszystkie niezbędne dane osobowe, które potrzebne są przy załatwianiu różnych formalności. Zatem daje on użytkownikowi takie same możliwości jak tradycyjny dowód osobisty.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska

źródła obrazu

  • Podpisz umowę i zarejestruj kartę w T-Mobile z aplikacją mobilną mObywatel: T-Mobile

Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments