Pol’and’Rock Festival na żywo na paltformie Player!

Pol’and’Rock Festival na żywo w serwisie internetowym Player!

Pol’and’Rock Festival na żywo na paltformie Player! TVN Discovery Polska

30 lipca rozpocznie się Najpiękniejsza Domówka Świata, czyli 26. Pol’and’Rock Festival online. Tegoroczny festiwal Jurka Owsiaka z uwagi na zagrożenie epidemiczne odbędzie się w nowej formule. Zostanie zrealizowany w studiu telewizyjnym, a całość, tj. około 70 godzin wydarzenia, transmitowana będzie w Internecie – m.in. w telewizji internetowej Player! Start już w czwartek o godz. 10:00!

Jurek Owsiak nie zwalnia tempa, nawet pandemia koronawirusa nie podcina skrzydeł jego fundacji i organizowanych przez nią wydarzeń, takich jak popularny Pol’and’Rock Festival. W tym roku impreza przenosi się z Kostrzyna nad Odrą do studia w Warszawie, a śledzić ją będzie można dzięki nieprzerwanej transmisji online – m.in. w serwisie player.pl! Lista gwiazd jest równie imponująca co w latach poprzednich. Na scenie zobaczymy m.in. Raz, Dwa, Trzy, Kwiat Jabłoni, Big Cyc, Jelonek, Happysad, Enej, Urszulę, Renatę Przemyk, Majkę Jeżowską czy Anię Rusowicz.

Serwis internetowy Player stworzy specjalny kanał, dedykowany transmisji z festiwalu Pol’and’Rock. Relacja rozpocznie się w czwartek 30 lipca o godzinie 10:00 i trwać będzie nieprzerwanie do 3:00 w nocy w niedzielę 2 sierpnia. Uroczyste otwarcie wydarzenia planowane jest na godzinę 15.00 w czwartek. Materiał będzie można oglądać na żywo bez opłat i bez reklam.

Transmisję z 26. Pol’and’Rock Festival będzie można oglądać TUTAJ od godz. 10:00 w czwartek 30 lipca!

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

%d bloggers like this: