,,Polecaj i zarabiaj" w nowej odsłonie programu Orange Flex
TELEKOMUNIKACJA

„Polecaj i zarabiaj” w ofercie Orange Flex

Podaj dalej

,,Polecaj i zarabiaj" w nowej odsłonie programu Orange Flex Orange

„Polecaj i zarabiaj” to program polecający do użytkowników oferty Orange Flex. Orange Flex otwiera go w nowej odsłonie, żeby było … jeszcze lepiej dla klientów. Zasady są proste: wystarczy zachęcić swoich znajomych, żeby skorzystali z Orange Flex. Teraz za każde polecenie, które zakończy się sukcesem (czyli osoba z polecenia aktywuje ofertę oraz będzie z niej korzystać ponad miesiąc) otrzymać można 70 zł. Osoba, która dołączy do Flexa dostanie 30 zł. Program startuje 3 listopada 2020 roku.

Użytkownicy Flexa mogą zapoznać się z szczegółami programu po zaktualizowaniu aplikacji do najnowszej wersji.

Program „polecaj i zarabiaj” cieszy się wśród użytkowników Flexa dużym zainteresowaniem. Blisko 10% użytkowników Flex aktywnie poleca tę aplikację. Średnio z polecenia 1 użytkownika, 2 polecenia zakończone są sukcesem i aktywacją Orange Flex. Najwięcej osób, które przyszły do Flex z polecenia zdecydowało się przenieść do Orange swój numer z innej sieci.

Ale to nie wszystko…można dostać także specjalną niespodziankę. Po zaproszeniu 5 osób można odebrać paczkę 500 GB (ważną przez 180 dni), a za kolejne 5 poleceń kolejne 500 GB. W sumie można otrzymać w prezencie aż 1 TB danych!

To podziękowanie dla tych użytkowników Flexa, który polecając tę aplikację są jej ambasadorami.

Źródło tekstu: Orange


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments