Polska premiera nowych filmów z serii „Aurora Teagarden na tropie" już 7 lipca na antenie 13 Ulicy

Polska premiera nowych filmów z serii „Aurora Teagarden na tropie” już 7 lipca na antenie 13 Ulicy

Podaj dalej

Polska premiera nowych filmów z serii „Aurora Teagarden na tropie" już 7 lipca na antenie 13 Ulicy

Jeśli lubicie rozwiązywać zagadki i badać poszlaki, mamy coś specjalnie dla Was. Kolejne odcinki popularnej serii Aurora Teagarden na tropie zadebiutują na antenie 13 Ulicy już w lipcu! Premierowe filmy będą wyświetlane w każdy piątek lipca o godzinie 22:00.

Nowe odcinki Aurora Teagarden na tropie powinny zadowolić wszystkich kanapowych detektywów i fanów tytułowej bohaterki, nieustraszonej bibliotekarki Aurory (w tej roli Candace Cameron Bure). Aurora Teagarden to postać oryginalnie wykreowana przez autorkę bestsellerowych kryminałów, Charlaine Harris, ukazujących się na amerykańskim rynku wydawniczym w latach 1990-2017.

W pierwszym z czterech premierowych odcinków nasza bohaterka zmuszona będzie zbadać szereg osobliwych poszlak, gdy zbrodnie zaczynają eskalować, a bliskie Aurorze osoby stają się celem. W kolejnych odcinkach zobaczymy za to: zatrucie na weselu, podejrzane zmiany w testamencie ofiary, tajemniczą kolację przerwaną przez niespodziewany zgon i kradzież bezcennej korony podczas gali charytatywnej. A to tylko niektóre z tajemnic, które czekają na rozwiązanie przez tytułową Aurorę Teagarden.

Nie przegap! Polska premiera nowych filmów z serii „Aurora Teagarden na tropie” już 7 lipca. Nowe odcinki emitowane będą co piątek o 22:00 na kanale 13 Ulica.

Źródło tekstu: NBCUniversal


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments