Polska premiera serialu ,,Na granicy" 7 maja o 22:00 na antenie 13 Ulica

Polska premiera serialu ,,Na granicy” 7 maja o 22:00 na antenie 13 Ulica

Podaj dalej

Niemiecka samotna matka i polski policjant muszą współpracować, aby rozwiązać sprawy które toczą się nad Odrą – dowiadując się przy okazji tyle samo o sobie, co o sobie nawzajem.

W polsko-niemieckim komisariacie policji w Świecku koło Frankfurtu nad Odrą, udana para dziwaków Adam Raczek i Olga Lenski prowadzą śledztwa, w które zaangażowane są strony polska i niemiecka. Olga jest samotną matką, która czasem z trudem godzi życie rodzinne z karierą w policji. Adam ma polskie korzenie, ale zadomowił się po obu stronach granicy i czasem trudno mu poradzić sobie z chaotycznym życiem prywatnym swojej partnerki. Pomimo bliskości geograficznej jest wiele rzeczy, które dzieli policjantów po obu stronach granicy, o czym wciąż przekonują się w trakcie prowadzonych przez siebie międzynarodowych spraw…

Zbrodnia nie zna granic. Tak samo jak dobry serial detektywistyczny. W roli dziwnej pary detektywów doskonale obsadzeni Maria Simon (GOODBYE, LENIN!) i Lucas Gregorowicz (Soul Kitchen, Lambbock, Our Mothers, Our Fathers).

Kanał 13 Ulica zaprasza w każda niedzielę maja na trzymający w napięciu międzykulturowy serial proceduralny z podwójną dawką lokalnego klimatu. Zaczniemy od Na granicy: Pogranicze (7 maja), następnie Na granicy: Matczyna miłość (14 maja), w kolejną niedzielę zobaczymy Na granicy: Dzień Matki (21 maja), a finałowy odcinek Na granicy: Cena wolności (28 maja).

Polska Premiera serialu ,,Na granicy” w niedzielę 7 maja o 22:00 na kanale 13 Ulica.

Źródło tekstu: NBCUniversal

źródła obrazu

  • Polska premiera serialu ,,Na granicy” 7 maja o 22:00 na antenie 13 Ulica: NBCUniversal

Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments