|

Popularna aplikacja do ćwiczeń Fitify dostępna na Huawei Watch GT 2 Pro

Podaj dalej

Aplikacja Fitfy dostępna w Huawei Watch GT 2 Pro

Fitify, popularna aplikacja fitness, to pierwsza aplikacja stworzona przez firmę zewnętrzną, z której mogą skorzystać użytkownicy inteligentnych zegarków firmy Huawei – konkretnie model Huawei Watch GT 2 Pro, najnowszego smartwatcha dostępnego w portfolio marki.

Nowoczesne smartwatche Huawei, za pośrednictwem autorskiej aplikacji Huawei Zdrowie, umożliwiają m.in. monitoring zdrowia i jakości treningów. Od teraz użytkownicy najnowszego modelu – Huawei Watch GT 2 Pro – mogą również skorzystać z aplikacji Fitify. Po włączeniu Fitify, na wyświetlaczu zegarka pojawią się zestawy ćwiczeń dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Smartwatche Huawei stają się coraz bardziej popularne, szczególnie wśród osób aktywnych, a to za sprawą świetnego designu i innowacyjnych funkcji umożliwiających monitorowanie zdrowia i treningów. Integracja Fitify, bardzo popularnej aplikacji fitness z Huawei Watch GT 2 Pro to nowe możliwości dla naszych użytkowników, a także sygnał dla twórców aplikacji, że jesteśmy otwarci na kolejne współprace – mówi Bartosz Gryczka, Senior GTM Manager w Huawei CBG Polska.

Żeby skorzystać z Fitify na Watch GT 2 Pro, należy otworzyć aplikację Huawei Zdrowie na sparowanym ze smartwatchem smartfonie i wybrać Fitify z listy dostępnych aplikacji.

Fitify to aplikacja dedykowana osobom, które chcą zadbać o kondycję fizyczną w domu, bez potrzeby korzystania podczas ćwiczeń ze sprzętu sportowego. Oferuje dostęp do największej bazy ćwiczeń dostępnej dla użytkowników sklepu z aplikacjami Huawei AppGallery, złożonej z ponad 900 treningów oraz do indywidualnych planów treningowych. Z aplikacji korzysta już ponad 10 milionów użytkownikach w 170 krajach.

Aplikacja Huawei Zdrowie służy do parowania smartfona ze smartwatchem lub opaską sportową marki Huawei i korzystania ze wszystkich funkcjonalności urządzenia. Aplikację można pobrać na smartfony Huawei ze sklepu AppGallery. Huawei Zdrowie można też pobrać na smartfony innych producentów, działające w oparciu o system operacyjny Android, jak i iOS. Huawei Zdrowie na smartfony z systemem Android można pobrać poprzez QR kod dostępny na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/campaign/health-app/ oraz na opakowaniach produktów Huawei. Huawei Zdrowie dla smartfonów z systemem operacyjnym iOS można pobrać bezpośrednio ze sklepu AppStore lub za pośrednictwem kodu QR dostępnego na opakowaniu produktów Huawei, a także na wspomnianej wcześniej stronie internetowej. QR kod przekieruje użytkownika do sklepu AppStore.

Źródło tekstu: Huawei Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments