|

Premier League w latach 2022 – 2028 w Viaplay

Podaj dalej

Premier League w latach 2022 - 2028 w Viaplay

Nordic Entertainment Group (Grupa NENT) zapewniła sobie wyłączne prawa medialne do pokazywania Premier League, najlepszej i najpopularniejszej narodowej ligi piłkarskiej na świecie, na żywo w serwisie streamingowym Viaplay w Holandii, Polsce, Estonii, Łotwie i Litwie w latach 2022-2028 Przełomowa, sześciosezonowa umowa rozszerza długoterminową współpracę Grupy NENT z Premier League na dziewięć krajów europejskich i przyspieszy pozycję Viaplay jako ośrodka sportowego transmisji strumieniowej premium na najnowszych rynkach Grupy NENT.

Każdego sezonu platforma streamingowa Viaplay pokaże 380 meczów Premier League na żywo w Holandii, Polsce, Estonii, Łotwie i Litwie, gdzie fani będą mogli śledzić gwiazdy i znane na całym świecie drużyny, takie jak Manchester United, Liverpool, Arsenal, Manchester City, Tottenham Hotspur, Chelsea, Leicester City, Everton i West Ham United każdego tygodnia. Kompleksowa relacja z Premier League Viaplay obejmie światowej klasy lokalnych komentatorów, ekspertów i programy studyjne.

Premier League jest transmitowana w ponad 190 krajach i przyciąga największą publiczność telewizyjną na świecie ze wszystkich lig piłkarskich. Grupa NENT posiada już wyłączne prawa do Premier League w Szwecji, Danii i Finlandii do 2028 r. oraz od 2022 do 2028 r. w Norwegii.

Anders Jensen, prezes i dyrektor generalny NENT Group: „To znaczący krok na drodze ekspansji Viaplay! Nasze długoterminowe podejście oparte na streamingu, w połączeniu z perspektywą wielorynkową, pozwala nam być bardzo silnym pretendentem do nabywania, rozwijania Premier League jest bez wątpienia klejnotem w koronie wśród obiektów sportowych i z niecierpliwością czekamy na rozszerzenie naszego udanego, długoterminowego partnerstwa na dziewięć krajów dzięki tej przełomowej umowie.

Peter Nørrelund, dyrektor sportowy NENT Group: „Przez ponad dekadę dostarczaliśmy światowej klasy relacje z Premier League fanom nordyckim, którzy są jednymi z najbardziej oddanych na całym świecie. Nasze doświadczone zespoły wraz z najlepszymi lokalnymi talentami , będzie opierać się na tym wyjątkowym dziedzictwie, aby przenieść transmisje Premier League w Holandii, Polsce, Estonii, na Łotwie i Litwie na wyższy poziom – tydzień w tydzień, przez wiele lat”.

Paul Molnar, Chief Media Officer Premier League: „Premier League z przyjemnością rozszerza współpracę z NENT Group o dodatkowe pięć terytoriów na sześć sezonów aż do sezonu 2027/28. NENT Group ma wyjątkowe osiągnięcia w obsłudze fanów Premier League z wyjątkowymi relacjami i – ze wszystkimi 380 meczami dostępnymi na żywo – fani będą mieli więcej okazji do śledzenia swojej drużyny niż kiedykolwiek wcześniej.Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Grupa NENT wybrała Premier League jako centralny element swojej strategii ekspansji międzynarodowej, pokazując trwała zdolność Premier League do pobudzania wyobraźni fanów i napędzania rozwoju biznesu”.

Viaplay zadebiutuje w Polsce 3 sierpnia z unikalnym połączeniem Viaplay Originals, międzynarodowych filmów i seriali, treści dla dzieci i najlepszych sportów na żywo, takich jak Bundesliga, UEFA Europa League i UEFA Europa Conference League piłka nożna, z Formułą 1 od 2023 roku. przyjedź do Holandii w pierwszym kwartale 2022 r. z podobnie szeroką ofertą obejmującą piłkę nożną Bundesligi, Formułę 1 i rzutki PDC.

Do sezonu 2021/2022 prawa do pokazywania Premier League w Polsce ma CANAL+.

Źródło tekstu: Viaplay


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments