Premiera 4. sezonu programu ,,Demolka na antypodach" 17 września w Polsat Viasat Explore

Premiera 4. sezonu programu ,,Demolka na antypodach” 17 września w Polsat Viasat Explore

Podaj dalej

Premiera 4. sezonu programu ,,Demolka na antypodach" 17 września w Polsat Viasat Explore Viasat

Seria „Demolka na antypodach” powraca w 4. sezonie. Znów wkroczymy na niebezpieczne tereny, gdzie wolno wchodzić tylko w kaskach, kamizelkach i wzmacnianych butach, a historie pokazane w nowych odcinkach będą jeszcze bardziej szalone i niebezpieczne niż kiedykolwiek wcześniej! Premiera nowego sezonu „Demolka na antypodach” już w sobotę, 17 września o godzinie 18:00 na antenie Polsat Viasat Explore.

Od strzelistych silosów po gigantyczne rezydencje, podążymy za ekipami wyburzeniowymi, które w całej Australii robią to, co potrafią najlepiej — burzą stare konstrukcje, aby zrobić miejsce dla nowych, ekscytujących inwestycji. W 4. sezonie spotkamy naszych ulubionych bohaterów: Lady Penelope (firma Thunderbird Demolition), Deno (Greenway Demolition) i Jenneffer (Logan City Demolition), poznamy także nowe ekipy z Wiktorii, Australii Południowej i Nowej Południowej Walii.

W najnowszym sezonie serii „Demolka na antypodach” dołączymy do specjalistów od wyburzania i zobaczymy, jakie wymagania stawia przed nimi ten trudny i często niebezpieczny zawód. Poznamy narzędzia pracy, w tym wielkie mechaniczne bestie, które wykonują całą ciężką robotę. Wkroczymy też na gruzowisko i poczujemy adrenalinę, gdy ci wysoce wykwalifikowani i doświadczeni profesjonaliści będą zajmować się projektami przyprawiającymi o zawroty głowy i to dodatkowo pod presją czasu. Usiądziemy również w kabinie wielkiego dźwigu, gdy wielkie kule rozbiją ceglany mur, a nad ruchliwą autostradą przenoszona będzie zniszczona witryna sklepowa.

Wejdźmy wspólnie do wciągającego, pełnego pyłu, gruzu i niebezpieczeństw świata. Premiera serii odbędzie się 17 września o godzinie 18:00 na kanale Polsat Viasat Explore . Emisja kolejnych odcinków we wtorki o tej samej porze (po dwa odcinki).

Źródło tekstu: Viasat


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments