Premiera drugiego sezonu serialu ,,Julia" 16 listopada w serwisie HBO Max
|

Premiera drugiego sezonu serialu ,,Julia” 16 listopada w serwisie HBO Max

Podaj dalej

Drugi sezon serialu “Julia” zadebiutuje w czwartek 16 listopada na platformie streamingowej HBO Max. Premierowe odcinki udostępniane będą raz w tygodniu. Finał sezonu zaplanowano na 21 grudnia.

Podczas gdy jej program kulinarny zdobywa popularność na antenie, Julia musi zmierzyć się z prawdziwą sławą. Co to oznacza dla niej samej, jej zespołu oraz samego programu?

W drugim sezonie serialu Julia wraz z oddanym mężem Paulem wracają ze swojego domu w Simca we Francji. Szybko okazuje się, że sukces może zmienić wszystko. Nie tracąc swej pogody ducha bohaterka wraz ze współpracownikami próbuje poradzić sobie z WGBH, Białym Domem i pewnym zagrożeniem z przeszłości. Jednocześnie przewodzi też publicznej telewizji oraz konfrontuje się z kwestiami społecznymi aktualnymi również dzisiaj. 

Obsada: Sarah Lancashire, David Hyde Pierce, Bebe Neuwirth, Brittany Bradford, Fran Kranz, Fiona Glascott, Robert Joy. 

Twórcy: produkcja: Lionsgate i 3 Arts Arts Entertainment, showrunner i producent wykonawczy: Chris Keyser, twórca serialu i producent wykonawczy: Daniel Goldfarb, producenci wykonawczy: Erwin Stoff z 3 Arts Entertainment, Kimberly Carver, Charles McDougall, Donna Bloom i Erica Lipez, producent konsultujący z ramienia The Julia Child Foundation for Gastronomy and the Culinary Arts: Todd Schulkin.

Źródło tekstu: HBO Polska

źródła obrazu

  • Premiera drugiego sezonu serialu ,,Julia” 16 listopada w serwisie HBO Max: HBO
  • Premiera drugiego sezonu serialu ,,Julia” 16 listopada w serwisie HBO Max: HBO

Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments