|

Premiera drugiego sezonu serialu ,,Nieobecni” 10 maja w Playerze

Podaj dalej

Premiera drugiego sezonu ,,Nieobecnych" 10 maja w Playerze

Dobra wiadomość dla fanów serialu „Nieobecni”, którzy czekają na jego kolejną część. Premiera drugiego sezonu produkcji pod marką Player Original odbędzie się kilka tygodni wcześniej. Nowa angażująca i poruszająca sprawa zaginięcia już od 10 maja tylko w serwisie internetowym Player!

Najpopularniejszy serwis lokalny player.pl przygotował dla swoich użytkowników niespodziankę. Jest nią przyśpieszona premiera drugiego sezonu „Nieobecnych”. Kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych produkcji pod marką Player Original zadebiutuje na platformie już we wtorek 10 maja!

Nasi użytkownicy pokochali „Nieobecnych” od dnia premiery. Finał, który pokazaliśmy prawie półtora roku temu, pozostawił fanów z niedosytem i pytaniami, na które w pierwszym sezonie nie było odpowiedzi. Od tego czasu nasi użytkownicy nieustannie dopytują o powrót bohaterów, którzy poruszyli ich serca. Wychodząc naprzeciw prośbom, postanowiliśmy przyśpieszyć emisję nowych odcinków o kilka tygodni. Wierzę, że dalsze losy Mili, Filipa, a także reaktywowana sprawa zaginięcia córki Elżbiety Zawady ponownie dostarczą niezapomnianych emocji”

– mówi Maciej Gozdowski, szef serwisu player.pl

W drugiej odsłonie „Nieobecnych” fani Playera podążą za historią Elżbiety Zawady, która żyje niegasnącą nadzieją odnalezienia swojej córki Kasi. 17-letnia wówczas dziewczyna zniknęła nagle w tajemniczych okolicznościach. Prowadzone przed laty śledztwo okazało się bezskuteczne. Teraz – 15 lat później – pojawia się pierwszy znaczący trop, a wznowiona sprawa może ujawnić największą tajemnicę głównej bohaterki drugiego sezonu, Elżbiety.  Co naprawdę wydarzyło się przed laty? Czy Zawada znajdzie odpowiedzi na nurtujące ją pytania i w końcu odzyska utracony spokój?


W tych trudnych momentach szefową Centrum Poszukiwania Osób Zaginionych wesprze najlepszy pracownik i bratanek, podkomisarz Filip Zachara. Pracując nad kolejnym – tym razem bardzo osobistym – śledztwem, policjant będzie musiał nie tylko zmierzyć się z emocjami zrozpaczonej Elżbiety, ale przede wszystkim własnymi. A te, za sprawą relacji z Milą, zaczną mu się wymykać spod kontroli. Nieoczekiwanie to właśnie jego partnerka, podążając za swoją intuicją, dotrze do ważnych dla sprawy faktów, jednocześnie trafiając w sam środek dramatu i ściągając na siebie niebezpieczeństwo.


Na ekrany powracają: Danuta Stenka, Justyna Wasilewska, Piotr Głowacki oraz gościnnie Zbigniew Stryj, do których w premierowych odcinkach dołączą m.in.: Karolina Gruszka, Eliza Rycembel, Cezary Łukaszewicz, Krzysztof Zawadzki, Kazik Mazur, Marcin Czarnik, Magdalena Czerwińska, Maciej Mikołajczyk, Konrad Eleryk, Marcin Januszkiewicz, Aleksy Komorowski i inni.


„Nieobecni” to serial pod marką Player Original od początku rozwijany przez Zespół Produkcji Fabularnej TVN Grupa Discovery, który nadzoruje Marta Grela-Gorostiza. Pomysłodawczynią serialu jest Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz. Autorami scenariusza są: Dana Łukasińska (główna scenarzystka), Tomasz Titkow i  Monika Trzósło. Serial reżyserują Anna Kazejak (1-5) oraz Adrian Panek (6-10), a autorem zdjęć jest Jakub Stolecki.  Za scenografię odpowiada Magda Widelska-Władyka, za kostiumy Katarzyna Baran oraz Anna Domańska, zaś za charakteryzację Malwina Musialska-Paszkiewicz. Kierowniczką produkcji jest Kornelia Kuzioła, producentem liniowym Dagmara Bończyk, reżyserem obsady Piotr Bartuszek, a producentką Adrianna Przetacka („Kod genetyczny”, „Szadź”).


Premiera 2. sezonu „Nieobecnych” już 10 maja tylko na platformie Player!

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments