Premiera filmu ,,AFTER 5. NA ZAWSZE" już dziś. Pozostałe części w serwisie PREMIERY CANAL+
|

Premiera filmu ,,AFTER 5. NA ZAWSZE” już dziś. Pozostałe części w serwisie PREMIERY CANAL+

Podaj dalej

Premiera filmu ,,AFTER 5. NA ZAWSZE" już dziś. Pozostałe części w serwisie PREMIERY CANAL+

Popularna wśród młodzieży seria AFTER doczekała się piątej części. Już dzisiaj na ekranach kin na całym świecie zobaczymy dalsze losy głównych bohaterów. Filmy powstały na podstawie powieści Ann Todd z gatunku fan fiction, a kolejne wzloty i upadki gorącego romansu można było śledzić co roku. W serwisie internetowym PREMIERY CANAL+ dostępne są cztery dotychczasowe części cyklu: AFTER, AFTER 2, AFTER. OCAL MNIE, AFTER 4. BEZ SIEBIE NIE PRZETRWAMY.

  • Pierwszy tom „After” autorka opublikowała w 2013 roku za pośrednictwem platformy internetowej Wattpad. Dopiero rok później podpisała umowę z Gallery Books i kontrakt filmowy z UTW.
  • Seria mocno zyskała na popularności w związku z czym została przetłumaczona aż na 40 języków. W Polsce wydana została przez wydawnictwo Znak.
  • Mimo że filmy spotkały się z nieco negatywnymi recenzjami krytyków, zyskały rzeszę fanów i dobrze poradziły sobie finansowo. Ich kasowe sukcesy skłoniły powiązane studia produkcyjne do rozpoczęcia produkcji wielu części w tym samym czasie.

AFTER 5. NA ZAWSZE to najnowszy film z serii „After”. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Castille Landon, córka producentki filmowej. Voltage Pictures ogłosiło, że produkcja będzie piątym i ostatnim rozdziałem serii.  Jak na finał przystało, film zaskoczy odbiorców, ponieważ różni się od swoich poprzednich części. Czy wrażenie to będzie pozytywne?

Tessa i Hardin nie są już razem. Każde z nich na własną rękę szuka szczęścia i spełnienia. Ona poświęca się pracy i przelotnym romansom. On po sukcesie swojej pierwszej książki korzysta z uroków popularności i imprezuje próbując zapomnieć o ukochanej. Gdy przyjaciele rzucają mu wyzwanie, by uwiódł piękną Natalie, Hardin wyjeżdża za dziewczyną do Lizbony. Pod gorącym słońcem Portugalii rozkwita romans, ale pojawiają się też kłopoty. Uwieczniona na wideo namiętna schadzka z dziewczyną wycieka do Internetu. Ucieczki przed skandalem Hardin szuka w hazardzie, imprezach i kolejnych podbojach. Próbuje także wrócić do pisania, które przypomina mu, że im dalej jest od dawnej ukochanej, tym bardziej czuje pustkę, którą po sobie zostawiła. Czy jest jeszcze szansa, by odzyskać to, co stracone? Czy można naprawić dawne błędy i spróbować jeszcze raz?

Oglądaj AFTER online w serwisie PREMIERY CANAL+

Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta. W jego spojrzeniu kryje się mrok, jego ciało pokrywają tatuaże, a jego zachowanie pełne jest buntu. Hardin jest wszystkim, czego Tessa starała się unikać w dotychczasowym życiu, ale po jednym spotkaniu nad jeziorem stanie się wszystkim, czego Tessa będzie odtąd pragnąć. Chłopak otworzy przed grzeczną i do bólu przyzwoitą Tessą, świat uczuć, doznań i namiętności o jakie nigdy wcześniej, by siebie nie podejrzewała. Odtąd nic już nie będzie takie samo… szczególnie, że wkrótce na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości Hardina Scotta.

Oglądaj AFTER 2 online w serwisie PREMIERY CANAL+

Po wydarzeniach, które miały miejsce w pierwszej odsłonie melodramatu, dowiadujemy się, że Tessa nadal nie potrafi wybaczyć i zaufać Hardinowi. Aby zacząć nowe życie i zapomnieć o przeszłości, młoda kobieta rzuca się w wir pracy i małymi kroczkami odbudowuje swój zniszczony przez byłego partnera świat. Dzięki talentowi i urodzie zmiany następują bardzo szybko a na jej drodze staje przystojny i odpowiedzialny nowy amant, Trevor. Mężczyzna wydaje się być idealną „odtrutką” na mrocznego i skomplikowanego Hardina. Tessa po poprzednich przeżyciach, wydaje się być gotowa na nowy związek, jednak zakochany w niej Hardin, nie zamierza tak łatwo się poddać i oddać miłość swojego życia w ręce kolejnego faceta. Jest gotów na wszystko, by udowodnić kobiecie, że jego uczucia są szczere.

Oglądaj AFTER. OCAL MNIE online w serwisie PREMIERY CANAL+

Rodzące się na nowo uczucie pomiędzy Hardinem a Tessą ponownie zostaje wystawione na próbę, kiedy marząca o wielkiej karierze dziewczyna otrzymuję propozycję nowej pracy. Nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie fakt, że wiąże się z tym przeprowadzką na drugi koniec kraju. Zakochany Hardin jest gotowy zrobić wszystko, aby zatrzymać Tessę przy sobie, lecz ona wie, że taka szansa może się już nigdy nie powtórzyć. Jej stanowcza decyzja o wyjeździe to cios dla ich od lat zszarganego związku. Gdy zrozpaczony chłopak szaleje z zazdrości, ona znajduje oparcie w przystojnym nowym przyjacielu. Czy to koniec miłości pomiędzy dwójką zakochanych?

Oglądaj AFTER. BEZ SIEBIE NIE PRZETRWAMY online w serwisie PREMIERY CANAL+

Związek Tessy i Hardina przeszedł tyle prób, że wydaje się trwalszy i silniejszy niż kiedykolwiek. Jednak, gdy na jaw wychodzą rodzinne tajemnice obojga kochanków, okazuje się, że najtrudniejsza próba wciąż przed nimi. Czy można docenić prawdziwe uczucie, gdy odkryje się, że całe dotychczasowe życie było kłamstwem? Czy można raz jeszcze zaufać, czując się oszukanym przez cały świat? Tessa i Hardin odkryją, że nie są od siebie tak różni, jak dotąd sądzili. Ona nie jest już tą niewinną, słodką dziewczyną, którą była przed laty, a on przestał być tym okrutnym, zbuntowanym chłopakiem, który kiedyś tak ją oczarował. Jednak to, co tak dramatycznie dzieli Tessę i Hardina sprawia jednocześnie, że nie mogą bez siebie istnieć. Czy ten ostatni raz Tessa znajdzie w sobie siłę, by pomóc ukochanemu zmierzyć się z demonami przeszłości?

Źródło tekstu: CANAL+


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments