Premiera filmy ,,Babylon" 6 lipca na platformie SkyShowtime
|

Premiera filmy ,,Babylon” 6 lipca na platformie SkyShowtime

Podaj dalej

Premiera filmy ,,Babylon" 6 lipca na platformie SkyShowtime

Laureat Oscara® Brad Pitt i nominowana do Złotego Globu® Margot Robbie wcielają się w rolę głównych bohaterów w filmie Babylon – olśniewającej opowieści o hollywoodzkim blasku i przepychu osadzonej w latach dwudziestych XX wieku, napisanej i wyreżyserowanej przez uznanego twórcę, laureata Oscara®, Damiena Chazelle.

Film opowiada o początkach Hollywood, śledząc losy ambitnej grupy postaci – supergwiazdy kina niemego (Brad Pitt), młodej gwiazdeczki (Margot Robbie), kierownika produkcji (Diego Calva), utalentowanego muzyka (Jovan Adepo) oraz uwodzicielskiej performerki (Li Jun Li). Wszyscy oni próbują utrzymać się w szalonym filmowym świecie lat 20. i nie skończyć na marginesie branży, która właśnie robi wielki krok naprzód.

Tę ekscytującą i ekstrawagancką produkcję nominowano do aż trzech Oscarów® – za oryginalną ścieżkę dźwiękową, scenografię i kostiumy. W rolach głównych wystąpili: Brad Pitt (Once Upon a Time in Hollywood) i Margot Robbie (Amsterdam), a towarzyszą im Diego Calva (Narcos: Mexico), Jean Smart (Hacks), Jovan Adepo (Fences) i Li Jun Li (Damages).

Babylon to produkcja wytwórni Marc Platt Productions, Wild Chickens i Organism Pictures. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Damien Chazelle (First Man, La La Land). Producentami filmu są Marc Platt, Matthew Plouffe i Olivia Hamilton (wszyscy należący do Amerykańskiej Gildii Producentów), a produkcją wykonawczą zajęli się Michael Beugg, Tobey Maguire, Wyck Godfrey, Helen Estabrook, Adam Siegel, Jason Cloth i Dave Caplan.

Film Babylon dostępny będzie wyłącznie w serwisie internetowym SkyShowtime już od 6 lipca.

Serwis dostępny jest poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem operacyjnym Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV oraz Samsung, a także bezpośrednio na stronie : www.skyshowtime.com. Miesięczny abonament SkyShowtime kosztuje 24,99 zł (bez reklam). Można skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego oraz anulować subskrypcję w dowolnym momencie.

Źródło tekstu: SkyShowtime


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments