Premiera hiszpańskiego serialu ,,Fleeting Lies" już 9 października na platformie SkyShowtime
|

Premiera hiszpańskiego serialu ,,Fleeting Lies” już 9 października na platformie SkyShowtime

Podaj dalej

Premiera hiszpańskiego serialu ,,Fleeting Lies" już 9 października na platformie SkyShowtime

Nowy hiszpański serial oryginalny Fleeting Lies (Mentiras Pasajeras) zadebiutuje w serwisie internetowym SkyShowtime już 9 października.  Tego dnia do serwisu zostanie dodany pierwszy odcinek, a kolejne będą udostępniane co poniedziałek. Serial liczy łącznie 8 odcinków. 

Serial komediowy Fleeting Lies śledzi losy Lucíi, która wiodła idealne życie, mając pracę, dom i narzeczonego. Po zasłużonym awansie na stanowisko dyrektorki generalnej, Lucia nagle zostaje zwolniona i oskarżona o szpiegostwo. Kobieta podejmuje samotną misję odzyskania swojego życia i udowodnienia swojej niewinności, ukrywając prawdę przed najbliższymi. Gdy jedno kłamstwo prowadzi do drugiego, sprawy zaczynają się komplikować. Okazuje się jednak, że Lucía nie jest jedyną osobą, która oszukuje w tym ironicznym i współczesnym portrecie o pozorach i kłamstwach w dzisiejszym świecie.

W serialu występują María Botto, Pedro Casablanc, Estefanía de los Santos i María León, a także Elena Anaya, Pilar Castro, Hugo Silva, Quim Gutiérrez oraz Susi Sánchez.

Serial Fleeting Lies został wyprodukowany przezParamount Television International Studios i El Deseo i jest pierwszym serialem El Deseo, którego producentami wykonawczymi są Esther García, Agustín i Pedro Almodóvar. Reżyserami Fleeting Lies są Félix Sabroso i Marta Font. Za dystrybucję odpowiada Paramount Global Content Distribution.

Serwis SkyShowtime dostępny jest bezpośrednio na stronie internetowej skyshowtime.com oraz poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem operacyjnym Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV oraz Samsung. Miesięczna subskrypcja SkyShowtime kosztuje 24,99 zł (bez reklam). Można skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego oraz anulować subskrypcję w dowolnym momencie.   

Źródło tekstu: SkyShowtime


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments