Premiera nowego programu „Mike Brewer. Samochody świata” w kolekcji MotorTrend tylko w Playerze!

Premiera nowego programu „Mike Brewer. Samochody świata” w kolekcji MotorTrend tylko w Playerze!

Premiera nowego programu „Mike Brewer. Samochody świata” w kolekcji MotorTrend tylko w Playerze! TVN Discovery Polska

Kolekcja MotorTrend to najlepsze programy motoryzacyjne w jednym miejscu. Serwis internetowy Player nieustannie poszerza ją o nowe tytuły, które podbiją serca nawet najbardziej wymagających automaniaków. W środę 1 lipca swoją polską premierę miał nowy program z udziałem legendy czterech kółek, Mike’a Brewera.

Znany z hitowego cyklu „Fani czterech kółek” popularny sprzedawca aut Mike Brewer podróżuje po świecie, wyszukując ludzi podzielających jego pasję do samochodów. Od wschodniego Los Angeles, po sklepiki w centralnej Anglii znajduje tych, co kochają odkrywać, konstruować, odnawiać, a przede wszystkim prowadzić cztery kółka. Na pierwszą serię „Mike Brewer. Samochody świata” składa się 12 odcinków, które będą publikowane co tydzień. Pierwszy z nich dostępny jest już od 1 lipca!

To jednak nie wszystko! Od czasu startu oferty w październiku 2019 roku Player nieustannie poszerza kolekcję MotorTrend o premierowe zagraniczne programy oraz znane już i lubiane polskie tytuły.

Do kolekcji dołączyła także „Planeta automaniaków”, przewodnik po najpiękniejszych drogach świata przemierzanych godnymi ich autami. Jethro Bovingdon zabiera widzów w podróż takimi kultowymi pojazdami jak: McLaren P1, BMW E30 M3 czy Porsche 911 GT3 RS.

Premierę miało także zapowiadane wcześniej niemieckie show „Motorewolucje”. Misha Charoudin i Philipp Weber opowiadają w nim historie pionierskich odkryć, które zrewolucjonizowały rynek samochodowy, prezentując auta będące świadectwem tych zmian. Nowe odcinki programu pojawiają się w strefie MotorTrend co wtorek.

Platforma Player poleca również „Marzenia mechanika” z Antem Ansteadem, znanym z „Fanów czterech kółek” mechanikiem, który zastąpił legendarnego Edda Chinę. W nowym, autorskim show pokazuje on, jak od podstaw zbudować prawdziwe wyścigowe cacko. Premierowe odcinki pojawiają się w serwisie od czerwca w każdy poniedziałek.

Co więcej, w kolekcji MotorTrend znajdują się najświeższe motoryzacyjne tytuły TVN Turbo i Discovery Channel – „Waga ciężka”, „101 gadżetów motoryzacyjnych”, „Ciężarówką przez Afrykę”, nowe sezony „Klimek kontra Duda”, „Wojen samochodowych” czy cała relacja z Kryterium Asów OS Karowa na Rajdzie Barbórka 2019.

MotorTrend to także lokalne oryginalne formaty wyprodukowane we współpracy ze stacją TVN Turbo, z udziałem największych gwiazd rodzimego dziennikarstwa motoryzacyjnego: „Best Driver’s Car” z Patrykiem Mikiciukiem czy „Zakup kontrolowany za granicą” z Adamem Kornackim. Drugi tytuł okazał się dużym sukcesem poradnikowym – aż 7 z 12 uczestników programu faktycznie kupiło zaproponowany przez redakcję samochód!  

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

%d bloggers like this: