Premiera nowego programu „Prince Charming” 12 października w serwisie Player
|

Premiera nowego programu „Prince Charming” 12 października w serwisie Player

Podaj dalej

Premiera nowego programu „Prince Charming” 12 października w serwisie Player TVN Grupa Discovery

Na tę wiadomość czekało wielu widzów! Już we wtorek 12 października w serwisie internetowym Player.pl zadebiutuje jedna z głośniejszych premier pod marką Player Original. Jacek Jelonek, tytułowy „Prince Charming”, szuka swojego wymarzonego partnera pośród 13 singli w willi w słonecznej Hiszpanii. Program poprowadzi influencerka i podróżniczka, Aggie Lal.

Wakacje, piękna willa i gorący klimat Hiszpanii to warunki sprzyjające nawiązywaniu bliskich relacji. Taki cel mają uczestnicy pierwszej polskiej edycji „Prince Charming” – programu, w którym zdecydowanie najważniejsza jest miłość. Uczestnicy programu spędzą ze sobą blisko miesiąc. Będą zabiegać o względy 34-letniego Jacka, atrakcyjnego mężczyzny, który – podobnie jak reszta – poszukuje tego jedynego.

Mocno kibicujemy temu projektowi od samego początku. To odważny program, w którym znaleźli się równie odważni uczestnicy. Mam nadzieję, że widzowie, podobnie tak jak my, docenią wyjątkowych bohaterów tego show, dadzą szansę im i będą trzymać kciuki, by nagroda główna – miłość – trafiła w najodpowiedniejsze ręce. – komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV i Player.pl.

Wszyscy kandydaci zamieszkają razem w luksusowej willi, w której im bliżej finału, tym bardziej temperatura i poziom testosteronu wzrastają. Tytułowy „Prince Charming” będzie zabierał wybranych mężczyzn na randki, ale i równolegle będzie żegnał się z uczestnikami, z którymi nie uda mu się nawiązać bliższej relacji. Wspólnie spędzony czas zweryfikuje każdą znajomość i rodzące się uczucie. Miłość jest uniwersalna, każdy na nią zasługuje. Czy w programie uda ją się komuś odnaleźć?

Mamy nadzieję, że w bliskiej przyszłości obecność różnych orientacji seksualno-romantycznych i tożsamości płciowych nie będzie wywoływać sensacji, a każdy_a będzie w mediach mieć swoją reprezentację. “Prince Charming” to pierwszy krok w tym kierunku – cieszymy się, że tworzycie lepszy, bardziej kolorowy świat mediów. – komentuje Miłosz Przepiórkowski, członek zarządu Lambda Warszawa.

Prowadzącą i dobrym duchem dla uczestników będzie podróżniczka i influencerka, Aggie Lal, na co dzień mieszkająca w Los Angeles. Seria składająca się z 21 odcinków zadebiutuje na platformie Player.pl już 12 października, gdzie w każdy wtorek i czwartek emitowane będą kolejne odcinki programu. Za produkcję formatu odpowiada firma Jake Vision. Produkcja oparta jest na formacie Finding Prince Charming, który po raz pierwszy pojawił się w amerykańskim kanale Logo, należącym do ViacomCBS.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments