Premiera nowego sezonu serialu ,,Fear The Walking Dead" 12 kwietnia o 3:00 oraz 22:00 w AMC
TELEWIZJA

Premiera nowego sezonu ,,Fear the Walking Dead” 12 kwietnia o 3:00 oraz o 22:00 na kanale AMC

Podaj dalej

Premiera nowego sezonu serialu ,,Fear The Walking Dead" 12 kwietnia o 3:00 oraz 22:00 w AMC AMC

AMC opublikowało nowe zdjęcia oraz trailer drugiej części 6. sezonu „Fear the Walking Dead”. Mający dziewięć odcinków nowy sezon powróci w poniedziałek 12 kwietnia o 22:00 oraz w tym samym czasie, co w Stanach Zjednoczonych – w nocy z 11 na 12 kwietnia o 3:00 – wyłącznie na antenie AMC.

Trailer drugiej części 6. sezonu serialu ,,Fear the Walking Dead”:

Wraz z coraz śmielszymi próbami uwolnienia pozostałych członków grupy przez Morgana (Lennie James), rośnie desperacja Virginii (Colby Minifie) – musi odnaleźć siostrę i ochronić osady przed zagrożeniami z wewnątrz, a także spoza ich murów. Druga połowa 6. sezonu pokazuje, jak życie pod kontrolą Virginii wpłynęło na każdego członka grupy, która niegdyś uważała się za rodzinę. Powstaną nowe sojusze, relacje zostaną zniszczone, a lojalność na zawsze się odwróci. Kiedy wszyscy muszą stanąć po którejś ze stron, odkrywają znaczenie tego, że „Koniec jest początkiem”.

W serialu „Fear the Walking Dead” występują: Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Maggie Grace, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Austin Amelio, Mo Collins, Alexa Nisenson, Karen David, Colby Hollman, Zoe Colletti, Jenna Elfman oraz Rubén Blades.

Producentem wykonawczym „Fear the Walking Dead” jest Scott M. Gimple, a showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero i David Alpert.  Serial produkowany jest przez AMC Studios.\

Źródło tekstu: AMC Networks


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments