Premiera programu ,,Nikki Bella na ślubnym kobiercu" w niedzielę 19 lutego na antenie E!

Premiera programu ,,Nikki Bella na ślubnym kobiercu” w niedzielę 19 lutego na antenie E!

Podaj dalej

Premiera programu ,,Nikki Bella na ślubnym kobiercu" w niedzielę 19 lutego na antenie E!

Amerykańska wrestlerka, gwiazda federacji WWE Nikki Bella oraz zwycięzca amerykańskiego „Tańca z Gwiazdami” Artem Chigvintsev podzielą się wyjątkowymi momentami: od planowania, wspólnej organizacji wieczoru kawalerskiego i panieńskiego, po ostateczną decyzją o ślubie w mieście świateł. Cały proces zostanie pokazany w czterech odcinkach.

Nikki i Artem kontynuują swoją historię miłosną i przygotowują się na kolejny etap ich życia, ten, na który wszyscy czekają. To moment, w którym Nikki złoży przysięgę małżeńską i powie „Tak”. Ten najważniejszy czas nie odbędzie się bez przeszkód, ponieważ młodzi muszą zajmować się swoim synem Matteo, planować ślub, wieczór kawalerski i panieński, znaleźć suknie ślubną etc.  Mają również nadzieje, że rodzina Artema z Rosji będzie mogła do nich dołączyć, a także po raz pierwszy zobaczyć ich syna, Matteo. Czy w obliczu upływającego czasu i wielu obowiązków, parze uda się bezproblemowo zorganizować wymarzony ślub?

Producenci odpowiedzialni za produkcję Nikki Bella na ślubnym kobiercu to WWE, Bunim/Murray Productions i Hi Mom Productions. Nikki Bella, Kevin Dunn, Chris Chambers, Marc Pomarico, Andrea Metz  oraz Michelle Peerali jako producent wykonawczy.

Premiera Nikki Bella na ślubnym kobiercu w niedzielę 19 lutego o godzinie 21:00 na antenie kanału E!

Zwiastun programu ,,Nikki Bella na ślubnym kobiercu”:

Źródło tekstu: NBCUniversal


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments