Premiera programu ,,Oko w oko z potworami" 18 czerwca w Polsat Viasat Explore

Premiera programu ,,Oko w oko z potworami” 18 czerwca w Polsat Viasat Explore

Podaj dalej

Premiera programu ,,Oko w oko z potworami" 18 czerwca w Polsat Viasat Explore Viasat

Cyril Chauquet, ekstremalny wędkarz, zabiera widzów na pełną wrażeń misję w poszukiwaniu kolosalnych i niebezpiecznych podwodnych stworzeń w najodleglejszych zakątkach naszej planety.
W serialu „Oko w oko z potworami”, którego premiera odbędzie się na antenie Polsat Viasat Explore 18 czerwca o godzinie 20:00, podróżuje przez rojącą się od rekinów Florydę, aż po surową brazylijską Amazonię, poznając okrucieństwo aligatora, walcząc gołymi rękami z ogromnymi sumami i tocząc bitwy z olbrzymimi meksykańskimi żaglicami.

W każdym z 12 odcinków prowadzący ma inną misję do zrealizowania. Sprawdza jakość połowów i szuka mitycznych oraz tych najbardziej walecznych ryb, mierzy się z zadaniem naukowym polegającym na pobraniu próbek i oznaczeniu specjalnych gatunków oraz wyjaśnia mit głoszącego, że wiele ryb jest niebezpiecznych dla ludzi.

Cyril bierze również udział w projekcie mającym na celu schwytanie najbardziej przerażających drapieżników oceanu. Jego zadaniem jest pobranie wymazu z ostrych jak brzytwa zębów rekina oraz pomoc w opracowaniu antybiotyków, które mogą uratować życie ofiarom ukąszeń tych zwierząt. Szkoli się także w brazylijskiej jednostce sił specjalnych CIGS, by jak najlepiej przygotować się na podróż
w głąb amazońskiej dżungli w poszukiwaniu potężnej paraiby. Wędkarz łączy siły z brazylijską żandarmerią wojskową, aby wsadzić za kratki kłusowników. Przedziera się również przez bagna pełne piranii, by przyczynić się do ochrony największej prehistorycznej ryby Brazylii – zagrożonej wyginięciem Arapaimy. Zwieńczeniem tej przygody będzie jedna z najbardziej epickich bitew rybnych, jakie kiedykolwiek widziano w telewizji. Z kolei w północnej Kanadzie, krainie olbrzymich wodnych bestii, Cyril ma schwytać jedną z najbardziej agresywnych ryb na naszej planecie – nazywanego „słodkowodnym wilkiem” szczupaka północnego.

Serial przedstawia fascynujące tajemnice nieuchwytnych, kolosalnych ryb żyjących w ukrytych głębinach oceanów, jezior i rzek oraz pełne adrenaliny podróże pasjonata przygód Cyrila Chauqueta. Premiera programu „Oko w oko z potworami” na antenie Polsat Viasat Explore już 18 czerwca. Kolejne odcinki w każdą sobotę od 20:00 (po dwa odcinki).

Źródło tekstu: Viasat


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments