Premiera programu ,,Super Rolnicy" 2 września na antenie TTV

Premiera programu ,,Super Rolnicy” 2 września na antenie TTV

Podaj dalej

Premiera programu ,,Super Rolnicy" 2 września na antenie TTV TVN Warner Bros. Discovery

Już 2 września na antenie TTV program, w którym szybkie traktory i wszechstronni rolnicy udowodnią, że efektowne wyścigi nie muszą odbywać się tylko na torach Formuły 1! W „Super Rolnikach” uczestnicy zawalczą o tytuł najszybszego i najbardziej zaradnego rolnika.

Kto powiedział, że ciągniki nie mogą się równać z rajdowymi bolidami? Sześć dwuosobowych drużyn rolników z całej Polski zmierzy się w nieoczywistych konkurencjach, które sprawdzą ich spryt, szybkość, a przede wszystkim – umiejętność perfekcyjnej jazdy traktorem. A te zadania mogą ukończyć jedynie prawdziwi mistrzowie rolnictwa! O tytuł Super Rolników zawalczy m.in. młode małżeństwo, dwóch szwagrów, bracia i przyjaciele od dziecka. Kto odpadnie jako pierwszy, a kto podniesie do góry złoty puchar?

W roli prowadzącego, widzowie zobaczą znanego z formatów Gogglebox. Przed telewizorem, czy 99 – Gra o wszystko, Konrada Mariańskiego. Seria zadebiutuje na antenie stacji 2 września, odcinki emitowane będą w każdą sobotę o godz. 22:00 na kanale TTV. Za dystrybucję „The Fast and Farmer(ish)” odpowiada Entertainment One, polską wersję wyprodukuje Mass Koncept.

Źródło tekstu: TVN Warner Bros. Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments