Premiera serialu „Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi” 4 maja w Disney Junior

Premiera serialu „Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi” 4 maja w Disney Junior

Podaj dalej

Premiera serialu „Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi” 4 maja w Disney Junior

 „Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi” to pierwsza produkcja z uniwersum „Gwiezdnych wojen” kierowana do grupy odbiorców w wieku 3-7 lat. Zadebiutuje na antenie kanału Disney Junior już 4 maja o godz. 8:00. Przyjaźń, poczucie odpowiedzialności czy lojalność to tylko niektóre z wartości, jakich bohaterowie serii, a wraz z nimi najmłodsi widzowie, będą się uczyć od legendarnego Mistrza Yody.

Nowa seria przedstawia widzom młodych adeptów szkoły Jedi – Kaia, Lys i Nubsa, którzy przechodzą szkolenie prowadzone przez mistrza Yodę. Towarzyszy im przyjaciółka Nash, która jest pilotką statku „Karmazynowy Jastrząb”. Bohaterowie wspólnymi siłami stawiają czoła napotkanym wyzwaniom, pamiętając o wszystkim, czego nauczyli się w szkole Jedi. W każdym odcinku grupa przyjaciół pomaga napotkanym postaciom i przy okazji wyciąga z tych przygód ważne wnioski na przyszłość osadzone w wartościach jakimi są przyjaźń, praca zespołowa, odpowiedzialność, odwaga i nadzieja. 25-odcinkowa seria, dzięki zaskakującej fabule oraz atrakcyjnej formie wizualnej, pozwoli odbiorcom przeżyć niesamowitą, pozytywną przygodę.

Kolejne pokolenia wychowywały się na wartościach płynących z filmów i seriali z tego uniwersum. Teraz seria Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi” daje szansę również przedszkolakom na pokochanie tego świata, a ich rodzicom pewność, że uniwersum, które sami dobrze znają, zostanie pokazane w sposób interesujący i dostosowany do ich wieku.

Poza 25 odcinkami serii Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi” emitowanymi na antenie kanału Disney Junior, przygotowano również trzy krótkie 3-minutowe epizody przygód adeptów Mistrza Yody.

Serial „Gwiezdne wojny: Przygody Młodych Jedi” oglądaj już od 4 maja na antenie Disney Junior o godzinie 8:00.

Źródło tekstu: Disney


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments