Premiera serialu ,,Live Life" 5 kwietnia w serwisie Viaplay
|

Premiera serialu ,,Live Life” 5 kwietnia w serwisie Viaplay

Podaj dalej

Premiera serialu ,,Live Life" 5 kwietnia w serwisie Viaplay

Młodość rządzi się swoimi prawami, a wielu z nas wydaje się, że będziemy żyć wiecznie. Nie można tego jednak powiedzieć o 24-letniej Norze, która właśnie otrzymała diagnozę lekarską wskazującą, że nie pozostało jej już wiele czasu. Mimo to postanawia walczyć do samego końca, w związku z czym zaczyna prowadzić podwójne życie. Chce czerpać z niego pełnymi garściami, aż do ostatnich chwil. Produkcja ’Live Life’ pokazuje zacięty pojedynek z chorobą i nieugiętą młodą kobietę postawioną w niezwykle trudnej sytuacji. Serial będzie dostępny wyłącznie za pośrednictwem serwisu internetowego Viaplay już od 5 kwietnia.

Żyć bez końca

Nora ma zgraną grupę przyjaciół i właśnie dostała nową pracę. Posiada również masę planów i z radością patrzy w przyszłość. Nie wszystko jest jednak idealne, ponieważ wkrótce okazuje się, że w jej żołądku znajduje się guz wielkości piłki do gry w piłkę ręczną. Świat młodej kobiety wywraca się do góry nogami, jednak bohaterka postanawia za wszelką cenę walczyć. Staje do nierównego pojedynku z schorzeniem i rozpoczyna prowadzenie podwójnego życia. Z jednej strony skupia się na forsownej terapii nowotworu, z drugiej na pracy i szalonych imprezach. Przyjaciółki przechodzą z nią przez ten trudny okres postanawiając żyć, jakby jutra miało nie być.

Obsada

W główną rolę wciela się szwedzka aktorka Hanna Ardéhn znana z roli Maji Norberg w serialu ‘Ruchome piaski’. Oddane przyjaciółki zagrają Tina Pour Davoy (‘Max Anger – With One Eye Open’) i Doreen Ndagire (‘Comedy Queen’). W produkcji wystąpią również Julia Lyskova (’Thunder in my heart’), Robin Stegmar (znany z nominowanych do nagrody ’Kryształowego Niedźwiedzia’ Berlinale 2012 ’Klejnotów koronnych’) Emil Almén (’Coś musi się stać’, ‘Dancing Queens’), Philip Oros (serial Viaplay ‘Otchłań’, ’Czarne Jezioro’), Isabelle Grill (‘Midsommar. W biały dzień’, ’Clark’) i zdobywczyni ‘Amandy’ Norweskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego 2021 dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie ‘Zbrodnia ostateczna’ Pia Halvorsen.

Twórcy

Serial ‘Live Life’ został stworzony przez Susanne Thorson, Lovisę Ström, Verę Herngren i Felicię Danielsson oraz wyprudowany przez Moę Blom Kornblad z FLX. Za reżyserię odpowiada debiutująca w tej roli Susanne Thorson, zdobywczyni nagrody dla najlepszej aktorki Międzynarodowego Festiwalu Filmowego ‘New York Tri-State’ 2022 za rolę w produkcji ‘Debut’. Producentami wykonawczymi z ramienia FLX są Julia Lennartsson i Jonas Åhlund. Scenariusz został napisany według pomysłu Susanne Thorson i Lovisy Ström przez Carla-Pettera Montellę, Verę Herngren i Felicię Danielsson. Producentem wykonawczym ze strony Viaplay Group był Oskar Arulf. Przewodnią piosenką serialu stał się utwór jednego z najpopularniejszych szwedzkich artystów i zdobywcę nominacji do nagrody Grammy Thomasa Stenströma ‘Live Forever’.

Ośmioodcinkowa produkcja ‘Live Life’ będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay już od 5 kwietnia.

Zwiastun serialu ,,Live Life”:

Źródło tekstu: Viaplay


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments