Premiera serialu ,,Materla. Lionheart" 2 czerwca w serwisie Viaplay
|

Premiera serialu ,,Materla. Lionheart” 2 czerwca w serwisie Viaplay

Podaj dalej

Premiera serialu ,,Materla. Lionheart" 2 czerwca w serwisie Viaplay

Zajrzyjcie z nami za kulisy jednej z najbardziej wymagających dyscyplin sportu! Tutaj nie ma miejsca na słabości, liczą się tylko zwycięzcy – premiera serialu dokumentalnego ,,Materla. Lionheart” już 2 czerwca tylko na Viaplay!

Chciałbym bardzo, żeby serial ‘Materla. Lionheart’ stanowił swego rodzaju inspirację, ale też lekcję i przestrogę dla wielu młodych zawodników – podkreśla Michał Materla, wieloletni mistrz KSW, żywa legenda mieszany sztuk walki.

Trailer serialu ,,Materla. Lionheart”:

Na co dzień oglądamy ich w klatce podczas morderczych bojów z kolejnymi przeciwnikami. Jednak walka to jedynie kulminacyjny moment całego, wielomiesięcznego cyklu tytanicznych przygotowań! Codzienność zawodników MMA to bowiem niewyobrażalnie ciężkie treningi, groźne kontuzje, nieustanne kontrolowanie wagi, ogromny stres i elektryzujące napięcie przed walką. Wreszcie starcie, z którego tylko jeden z nich może wyjść zwycięsko.

Nowa produkcja Viaplay Documentary pt. ‘Materla. Lionheart’ pokazuje ogrom pracy, poświęceń i wyrzeczeń z jakimi wiąże się kariera profesjonalnego fightera, ale odsłania także ten bardziej osobisty, prywatny obraz legendy tego sportu. Serial ukazuje drogę Michała Materli z podziemnych walk w klatce organizowanych dla 50 widzów niemal dwie dekady temu aż na sam szczyt MMA w Polsce. Z bliska zobaczymy nie tylko jego triumfy, ale też porażki, w tym m.in. aresztowanie przez CBŚ i pobyt w więzieniu.

Poznajcie niesamowitą historię i niełatwą drogę na szczyt Legendy KSW

Z 21 zwycięstwami w KSW Michał Materla jest rekordzistą tej organizacji i prawdopodobnie jednym z najlepszych zawodników MMA na świecie. Starcia z jego udziałem to zawsze gwarancja wielkiego widowiska i dużych emocji. ‘Wojownik ze Szczecina’ słynie bowiem nie tylko z efektownych zwycięstw, ale też z widowiskowego i porywającego fanów stylu walki. Aż siedem razy jego pojedynki były wybierane najlepszymi starciami wieczoru podczas gal KSW.

Pomimo ogromnych sukcesów, Materla nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Wciąż walczy do końca i pokazuje ogromny charakter, czym zapracował sobie na przydomek „Bijące Serce KSW” – Lionheart.

Premiera dwuodcinkowego serialu ,,Materla. Lionheart” już 2 czerwca tylko na platformie streamingowej Viaplay!

Źródło tekstu: Viaplay


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments