Premiera serialu ,,No Angel" 11 maja na platformie Viaplay
|

Premiera serialu ,,No Angel” 11 maja na platformie Viaplay

Podaj dalej

Premiera serialu ,,No Angel" 11 maja na platformie Viaplay

Angelina to jedna z tych nastolatek, którymi każdy chciał być, ale nikt nie chciał stanąć im na drodze. Jest piękna, popularna i dobrze radzi sobie w szkole. Wśród tych cech nie znalazła się skromność, ale czemu się tu dziwić? Dziewczyna żyje pełnią nastoletniego życia, spędza czas z przyjaciółmi i sporo imprezuje. Ma jednak sekret, o którym nie wiedzą nawet jej bliscy przyjaciele. Serial ‘No Angel’ to szczypta czarnego humoru wymieszana z horrorem, ale takim zapakowanym w różowy, błyszczący futerał. Nowa produkcja oryginalna pojawi się w serwisie internetowym Viaplay już 11 maja.

Diabeł tkwi w szczegółach

Życie 17-letniej Angeliny z pozoru wydaje się idealne. Ma doskonałe wyniki w nauce, grupę bliskich przyjaciół, jest szablonową ‘it girl’, która nie może narzekać na wygląd, popularność ani intelekt. Lubi swoje małomiasteczkowe życie i świetnie sobie z nim radzi. Jednak od kiedy pamięta ma pewną słabość. Zawsze musiała powstrzymywać rosnący w niej głód. Nie byłoby w tym nic strasznego, gdyby nie był to głód… śmierci. Młoda seryjna morderczyni stara się nie poddawać swoim słabościom, ale zwyczajnie jej to nie wychodzi. W serialu nie zabraknie krwawych scen i nieoczekiwanych zwrotów akcji… posypanych różowym brokatem. Zapowiada się ekscytujący seans!

Obsada

W głównej roli serialu ‘No Angel’ wystąpi Youssra El Abdouni (‘Kalifat’, ‘Szybki cash: Serial’), a w postać jej najlepszej przyjaciółki Fanny wcieli się początkująca aktorka Felicia Sjöström Nilsson. W produkcji zobaczymy również Bahar Pars znaną z nominowanego do Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego ‘Mężczyzny imieniem Ove’, Rachel Mohlin (‘Morderstwo zaczyna się od M’), oraz Edvarda Olssona (‘Follower’).

Młode talenty

Autorką serialu ‘No Angel’ jest zdobywczyni nagrody Viaplay Talent Awards EliSophie Andrée. Plebiscyt ma na celu wspieranie młodych, utalentowanych twórców z krajów nordyckich.

Jako twórca serialu ‘No Angel’ z niecierpliwością czekam na premierę. Mogę się tylko domyślać, że podobne uczucie towarzyszy rodzicom oczekującym na przyjście potomka na świat. Mam nadzieję, że połączenie krwi i różu przypadnie widzom do gustu, ale przede wszystkim chciałabym, by dobrze przyjęli Angelinę. Dotychczas należała tylko do mnie, teraz mam okazję przedstawić ją również szerokiej publiczności. – mówi EliSophie André.

Producentem serialu ‘No Angel’ jest Hawa Sanneh, a za część kreatywną odpowiada Isabelle Jalmestig Moreno. Producentami wykonawczymi serialu są Isabelle Hultén z Viaplay Group oraz Alexander Tanno z Viaplay Studios.

Serial ‘No Angel’ będzie dostępny wyłącznie za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay już od 11 maja.

Źródło tekstu: Viaplay


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments