Premiera szóstego sezonu serialu ,,Rick i Morty" 5 września w HBO Max
|

Premiera szóstego sezonu serialu ,,Rick i Morty” 5 września w HBO Max

Podaj dalej

Premiera szóstego sezonu serialu ,,Rick i Morty" 5 września w HBO Max HBO

Rick i Morty, nagradzany serial Adult Swim, wraca z szóstym sezonem. Premiera nowego sezonu zaplanowana została w Polsce na 5 września nad ranem, równolegle ze światową premierą.

Wszystkie sezony serialu Rick i Morty dostępne są wyłącznie w serwisie internetowym HBO Max.

Trailer serialu ,,Rick i Morty”:

Rick i Morty to wyróżniony dwoma nagrodami Emmy animowany serial komediowy Adult Swim. Jego głównymi bohaterami są genialny, lecz socjopatyczny naukowiec, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie.  W każdym 30-minutowym odcinku śledzimy przygody, jakie Rick Sanchez, mieszkający ze swoją córką Beth i jej rodziną, przeżywa podczas międzygalaktycznych eskapad, w których towarzyszą mu córka, zięć Jerry, wnuczka Summer i wnuk Morty.

W szóstym sezonie naszych bohaterów zastajemy tam, gdzie widzieliśmy ich po raz ostatni – są w kiepskiej formie i wygląda na to, że szczęście się od nich odwróciło. Czy uda im się stanąć na nogi, by wyruszyć na spotkanie kolejnych przygód? A może pogrążą ich piętrzące się problemy? Kto wie… Tarapaty! Rodzina! Intrygi! Stado dinozaurów! Jeszcze większe tarapaty!

W rolach głównych w Ricku i Mortym ponownie usłyszymy głosy Justina Roilanda (Spoza układu), Sarah Chalke (Hoży doktorzy), Chrisa Parnella (Saturday Night Live) i Spencera Grammera (Greek). Pomysłodawcami serialu są Dan Harmon (Community) i Justin Roiland, którzy pełnią także obowiązki producentów wykonawczych.

W oczekiwaniu na premierę szóstego sezonu fani z całego świata zaproszeni zostali do wzięcia udziału w niestandardowym projekcie, który wyciągał bohaterów serialu z ekranu do realnego świata – projekcie  #WORMAGEDDON, czyli „odcinku na żywo” opierającym się na prawdziwym poszukiwaniu skarbów. W obliczu groźby całkowitej globalnej zagłady bohaterowie i antybohaterowie serialu Rick i Morty łączą siły przeciwko #WORMAGEDDON. Kiedy pomiędzy wydarzeniami z końca piątego sezonu a początkiem szóstego sezonu, na Ziemię wylądowało nowe zagrożenie w postaci tajemniczego ogromnego potwora z kosmosu, który chce przejąć kontrolę nad planetą, wszyscy muszą stawić mu czoła. Wszyscy fani zaproszeni zostali do przyłączenia się do polowania i walki z tym obcym niebezpieczeństwem. Ich zadaniem było odnalezienie 14 tajemniczych aktywacji, które ukryte zostały w dziewięciu różnych miejscach na świecie, w tym w Mexico City, Atlancie, Londynie czy Sydney. Fani mogą śledzić jak ich ulubieni bohaterowie z serialu Rick i Morty walczą o ocalenie Ziemi przed #WORMAGEDDON-em, odwiedzając oficjalne kanały społecznościowe serialu oraz na stronie RickandMorty.com.

Rick i Morty był najpopularniejszym serialem komediowym we wszystkich telewizjach kablowych w 2017, 2019 i 2021 roku w USA. Od momentu startu HBO Max jest jednym z najchętniej oglądanych seriali na platformie zarówno w USA, jak i na świecie. Globalnie w telewizji linearnej, cyfrowej i w serwisach streamingowych obejrzano go ponad 10 miliardów razy.

Premiera szóstego sezonu serialu Adult Swim Rick i Morty odbędzie się 5 września na platformie HBO Max.

Wszystkie sezony serialu Rick i Morty dostępne są wyłącznie w HBO Max. 

Źródło tekstu: HBO Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments