Premierowe smartfony T Phone 5G, T Phone Pro 5G i T Tablet 5G od T-Mobile już dostępne w sprzedaży
|

Premierowe smartfony T Phone 5G, T Phone Pro 5G i T Tablet 5G od T-Mobile już dostępne w sprzedaży

Podaj dalej

Od 24 sierpnia dostęp do najszybszej sieci 5G będzie jeszcze łatwiejszy. W ślad za zeszłotygodniową, globalną premierą nowych urządzeń T-Mobile startuje z oficjalną sprzedażą drugiej generacji smartfonów T Phone 5G i T Phone Pro 5G oraz pierwszego w portfolio operatora T Tabletu 5G. Rozpoczęciu sprzedaży towarzyszy także ogólnopolska kampania reklamowa, z którą użytkownicy będą mogli zapoznać się w telewizji, internecie, mediach społecznościowych, punktach sprzedaży oraz na zewnętrznych billboardach

Operator T-Mobile od lata stawia na poszerzanie dostępu do nowych technologii dla jak największej grupy osób. Nie inaczej jest w przypadku sieci 5G, która otwiera drzwi do szybkiego pobierania danych, płynnego strumieniowania wysokiej jakości treści oraz tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Właśnie dlatego operator startuje ze sprzedażą odświeżonych smartfonów T Phone 5G i T Phone Pro 5G oraz pierwszego w portfolio T-Mobile T Tabletu 5G. Urządzenia można już kupić na stronie operatora i stacjonarnie w salonach T-Mobile. Premierowe produkty są dostępne w ofercie z abonamentem komórkowym, MIX-ie lub jako osobne urządzenie.

T Tablet 5G będzie można kupić w cenie 1089 PLN, co czyni go jednym z tańszych tego typu urządzeń 5G w Polsce. Do tego, w specjalnej ofercie łączonej, T Tablet 5G będzie dostępny już od 50 zł miesięcznie w zestawie z nielimitowaną usługą internetu. Zaś jeśli chodzi o T Phone 5G i T Phone Pro 5G to teraz obie wersje można kupić w zestawie z nielimitowanym dostępem do internetu w abonamencie M lub L z kompletem akcesoriów, w tym ładowarką, etui, folią ochronną i słuchawkami T-TWS w prezencie. W tym wariancie cena T Phone 5G to 1149 PLN, a T Phone Pro 5G – 1349 PLN.

Start sprzedaży urządzeń zbiega się z rozpoczęciem kampanii promocyjnej. Przygotowany z tej okazji spot reklamowy podkreśla, że T Phone będzie dobrym wyborem dla każdego niezależnie od wieku czy stylu życia – jest na każdą kieszeń, dosłownie i w przenośni. Kampania, która właśnie wystartowała, będzie obecna w telewizji, internecie, na stronie www, w mediach społecznościowych, punktach sprzedaży oraz na billboardach i citylightach.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska

źródła obrazu

  • Premierowe smartfony T Phone 5G, T Phone Pro 5G i T Tablet 5G od T-Mobile już dostępne w sprzedaży: T-Mobile
  • Premierowe smartfony T Phone 5G, T Phone Pro 5G i T Tablet 5G od T-Mobile już dostępne w sprzedaży: T-Mobile

Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments