Nowy program ,,jak to jest zrobione" jest kultową pozycją Discovery, a dokładnie Discovery Science. Pierwszy odcinek zadebiutował w stacji TVN we wtorek, 17 marca o godzinie 15:25.

Program edukacyjny ,,Jak to jest zrobione” po raz pierwszy na antenie stacji TVN!

Nowy program ,,jak to jest zrobione" jest kultową pozycją Discovery, a dokładnie Discovery Science. Pierwszy odcinek zadebiutował w stacji TVN we wtorek, 17 marca o godzinie 15:25.
TVN Discovery Polska

Po raz pierwszy w historii na antenie stacji TVN pojawił się jeden z najpopularniejszych programów edukacyjnych Discovery „Jak to jest zrobione?”. Specjalne pasmo wystartowało 17 marca o godzinie 15:25. Odcinki najbardziej „dociekliwej” serii nadawcy można oglądać przez najbliższe dwa tygodnie – od wtorku do piątku!

Pogram „Jak to jest zrobione?” od lat jest kultową pozycją w portfolio Discovery, a dokładnie stacji Discovery Science. Teraz po raz pierwszy jego odcinki pojawią się na kanale wchodzącym w skład „Wielkiej Czwórki”. Pierwszy epizod zadebiutował na antenie głównej TVN we wtorek, 17 marca o godzinie 15:25.

Seria „Jak to jest zrobione?” pokaże, jak powstają przedmioty codziennego i niecodziennego użytku. W programie poznamy tajniki produkcji słynnego mydła z Marsylii, popularnych scyzoryków firmy Laguiole czy termoplastycznych hełmów przeciwpożarowych, z których korzystają strażacy na całym świecie. Twórcy zabiorą widzów również w podróże kulinarne i artystyczne, ukazując kulisy przygotowywania przysmaków kuchni europejskich, azjatyckich czy amerykańskich, a także sposoby tworzenia najciekawszych dzieł sztuki.

Nowe pasmo edukacyjne TVN wystartowało 17 marca o godzinie 15:25 z odcinkami kultowego programu Discovery „Jak to jest zrobione?”. Można Oglądać codziennie – od wtorku do piątku – przez najbliższe 2 tygodnie! 

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

%d bloggers like this: