Nowy program ,,Kamperem przez świat" jesienią na antenie Discovery Channel

Program „Kamperem przez świat” jesienią na antenie Discovery Channel

Nowy program ,,Kamperem przez świat" jesienią na antenie Discovery Channel

Trzy ekipy postanowiły rzucić wszystko i spełnić swoje marzenia. Kupiły kampery, przerobiły je na własne potrzeby, a potem pojechały w świat. To nie jest typowy program o podróżowaniu, ale zapis życia w drodze. Bez konkretnego planu i ograniczeń. Nowa seria programu „Kamperem przez świat” już od wtorku 25 sierpnia na antenie Discovery Channel!

Bohaterowie serii „Kamperem przez świat” wybrali życie na kółkach… Od tak, dla przyjemności! Ich dom jest tam, gdzie zaparkują.

Miłosz i Kasia wraz z dziećmi udadzą się na wyprawę do południowej Hiszpanii. Nie mają planu podróży ani wyznaczonego celu. Ich dewiza życiowa to „lecimy na spontanie w latającym dywanie” – tak właśnie nazywają swój przerobiony kamper.

Nowy program ,,Kamperem przez świat" na antenie Discovery Channel TVN Discovery Polska

Sylwia jest przebojową singielką, która postanowiła samotnie objechać Australię. Bohaterka nowego programu Discovery Channel żadnej pracy się nie boi. Pomaga na farmie i dorabia w pracowni, gdzie powstają spersonalizowane deski surfingowe. Podejmuje różne fuchy, byle tylko zarobić na benzynę i ruszyć w dalszą drogę. Jej odwaga, otwartość na ludzi i zaradność sprawiają, że potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji.

Nowy program ,,Kamperem przez swiat" na antenie Discovery Channel TVN Discovery Polska

Aldona i Daniel to z kolei małżeństwo podróżników, którzy zdecydowali się na objechanie Gruzji „Groszkiem”, czyli volkswagenem T4 z 1992 roku. Zima, ciężkie trasy, trudne warunki i śliskie drogi – ich wyprawa będzie pełna wyzwań. Na szczęście podczas swojej eskapady spotkają wielu życzliwych ludzi.

Nowy program ,,Kamperem przez swiat" na antenie Discovery Channel TVN Discovery Polska

Premiera „Kamperem przez świat” już we wtorek 25 sierpnia o godz. 22:00 na antenie Discovery Channel! 

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

%d bloggers like this: