Program ,,Dzień Dobry TVN" liderem w grupie komercyjnej w 2020 roku
TELEWIZJA

Program śniadaniowy ,,Dzień Dobry TVN” liderem w grupie komercyjnej w 2020 roku!

Podaj dalej

Program ,,Dzień Dobry TVN" liderem w grupie komercyjnej w 2020 roku TVN Grupa Discovery
Fot. Bartosz Krupa/East News

W ubiegłym roku minęło piętnaście lat od emisji pierwszego w historii wydania programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”. Od tamtej pory program nieustannie dostarcza widzom rozrywki, informacji, wzruszeń. Dzięki wyjątkowym prowadzącym to idealny przepis na udany poranek. W 2020 roku “Dzień Dobry TVN” był liderem oglądalności wśród programów śniadaniowych w grupie komercyjnej.

W programie są udzielane cenne porady, intersujące rozmowy, poruszające reportaże, fascynujący goście – to wszystko składa się na doskonały początek dnia. Każdy odcinek „Dzień Dobry TVN” gwarantuje zastrzyk pozytywnej energii z samego rana. W ubiegłym roku do prowadzących program dołączyły dwie nowe pary: Paulina Krupińska i Damian Michałowski oraz Ewa Drzyzga i Agnieszka Wożniak – Starak.

Od stycznia do grudnia „Dzień Dobry TVN” oglądało średnio 202 443 widzów w grupie komercyjnej, co zapewniło programowi pozycję lidera wśród widzów w wieku do 16 do 49 lat. Przełożyło się to na 10,50 % udziału w rynku. Największą widownię gromadziły weekendowe wydania. Program oglądało wtedy średnio 274 668 widzów, co zapewniło „Dzień Dobry TVN” pozycję lidera i 11,31% udziału w rynku w grupie komercyjnej.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments