Program stacji ELEVEN SPORTS w dniach 14 - 16 kwietnia - historyczny triumf Roberta Kubicy, interaktywny magazyn ELEVEN Call Live i legendarne El Clasico.

Program stacji ELEVEN SPORTS 14 – 16 kwietnia: Wyścig Roberta Kubicy, magazyn ELEVEN Call Live i Real Madryt – FC Barcelona

Program stacji ELEVEN SPORTS w dniach 14 - 16 kwietnia - historyczny triumf Roberta Kubicy, interaktywny magazyn ELEVEN Call Live i legendarne El Clasico. ,,fot. Getty Images"

Robert Kubica triumfujący w wyścigu Formula 1® to propozycja stacji ELEVEN SPORTS na wtorkowy wieczór. Oprócz tego, w ciągu kilku najbliższych dni, widzowie stacji będą mogli między innymi wziąć udział w interaktywnym magazynie na żywo ELEVEN Call Live, obejrzeć osiem goli w pamiętnym El Clásico z sezonu 2008/2009, oraz poznać najlepszych pomocników Bundesligi z lat 90.

Najlepsze występy Roberta Kubicy:

  • FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2008, wtorek, 14 kwietnia, godzina 20:30, Eleven Sports 1

Ósmy czerwca 2008 roku to jedna z najważniejszych dat w historii polskiego sportu, ponieważ odbywające się tego dnia Grand Prix™ Kanady zakończyło się zwycięstwem polskiego kierowcy Roberta Kubicy, pierwszego Polaka w elitarnej Formula 1®. Jego wyczyn był tym bardziej imponujący, bo rok wcześniej na tym samym torze uległ bardzo groźnie wyglądającemu wypadkowi. Oprócz wygranej na torze Albert Park w Melbourne, Kubica w sezonie 2008, najlepszym w karierze, łącznie siedem razy stanął na podium i zakończył rywalizację na czwartym miejscu w klasyfikacji generalnej.

ELEVEN Call live:

  • wtorek, 14 kwietnia, 20:00, Eleven Sports 1 i fanpage ELEVEN SPORTS na Facebooku (na żywo)
  • środa, 15 kwietnia, 20:00, Eleven Sports 1 i fanpage ELEVEN SPORTS na Facebooku (na żywo), wydanie poświęcone żużlowi
  • czwartek, 16 kwietnia, 20:00, Eleven Sports 1 i fanpage ELEVEN SPORTS na Facebooku (na żywo)

Interaktywny magazyn na żywo ELEVEN Call Live to najlepszy sposób na to, by otrzymać porcję istotnych i sprawdzonych informacji dotyczących tego jak sportowy świat radzi sobie z pandemią koronawirusa. Internetowymi gości programu byli już m.in. Zbigniew Boniek, Wojciech Szczęsny, Mateusz Klich, Rafał Gikiewicz i Euzebiusz Smolarek, którzy opowiadali jak z ich perspektywy wygląda sytuacja po zawieszeniu rozgrywek piłkarskich. Swoimi opiniami mogą podzielić się także dzwoniący do studia widzowie.

LaLiga Santander

Historyczny mecz: Real Madryt – FC Barcelona 2008/2009, czwartek, 16 kwietnia, godzina 23:00, Eleven Sports 1

W sezonie 2008/2009 prowadzona przez Pepa Guardiolę FC Barcelona swoją efektowną, kombinacyjną grą coraz częściej przykuwała uwagę całego piłkarskiego świata. Drużyna była genialnym połączeniem doświadczenia i wyrachowania z młodością i fantazją: z jednej strony Carles Puyol i Thierry Henry, z drugiej Gerard Piqué i Lionel Messi. 2 maja 2009 roku pewnie zmierzająca po mistrzostwo Hiszpanii Duma Katalonii pokazała cały swój ogromny potencjał w wyjazdowym starciu z Realem Madryt. Kibice Królewskich na długo zapamiętali ten mecz…

Dokument:

  • Najlepsi pomocnicy Bundesligi lat 90., wtorek, 15 kwietnia, godzina 19:00, Eleven Sports 1

Thomas Hässler, Christian Ziege, Mehmet Scholl, Stefan Effenberg, Thomas Strunz i Andreas Möller to przykłady świetnych pomocników, którzy w latach 90. stanowili o sile Bundesligi. Piłkarze grający na tej pozycji mocno przyczynili się do sukcesów nie tylko swoich klubów, ale także reprezentacji Niemiec w ostatniej dekadzie XX wieku. Borussia Dortmund, z Möllerem w składzie, triumfowała w Lidze Mistrzów UEFA, a drużyna narodowa wywalczyła mistrzostwo świata i Europy.

Źródło tekstu: ELEVEN SPORTS

%d bloggers like this: