Promocja dla przenoszących numer w sieci a2mobile
|

Promocja dla przenoszących numer w a2mobile

Podaj dalej

Promocja dla przenoszących numer w sieci a2mobile

Przenieś numer do a2mobile! Od teraz 20 GB internetu oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju na start za 0 zł na 31 dni w ramach Pakietu Niewyczerpalne Wszystko 24,90 oraz nawet do 200 GB ekstra!


Operator sieci a2mobile uatrakcyjnia swoją ofertę dla klientów przenoszących numer do sieci a2mobile, którzy otrzymają wyższy pakiet na start. Dotychczasowa oferta na start została zastąpiona Pakietem Niewyczerpalne Wszystko 24,90 z 20 GB oraz nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami w kraju bez limitu przez 31 dni za 0 zł. To aż dwa razy więcej GB niż dotychczas!


To nie koniec nowości w sieci a2mobile. Osoby przenoszące swój numer do sieci a2mobile mogą uzyskać nawet do 200 GB dodatkowo, w formie do 4 Pakietów 50 GB za odnowienie Pakietu Niewyczerpalne Wszystko 24,90 lub wyższego!


Pierwszy Pakiet 50 GB przyznawany jest automatycznie nowym klientom z chwilą przeniesienia numeru co daje w sumie z Pakietem Niewyczerpalne Wszystko 24,90 aż 70 GB za 0 zł przez pierwsze 31 dni!


Kolejne Pakiety 50 GB przyznawane są przy odnowieniu Pakietu Niewyczerpalne Wszystko 24,90 lub wyższego. Z promocji można skorzystać przy kolejnych trzech odnowieniach Pakietu Niewyczerpalne Wszystko 24,90 lub wyższego, pod warunkiem zachowania ciągłości posiadanego pakietu. W ten sposób klienci mogą zyskać w sumie aż do 200 GB za darmo w ramach promocji.


Szczegóły promocji na stronie internetowej a2mobile.pl/przenies-numer

Źródło tekstu: Premium Mobile


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments