Promocje NetiaNext dla średniego i dużego biznesu.
|

Promocje NetiaNext dla średniego i dużego biznesu

Podaj dalej

Promocje NetiaNext dla średniego i dużego biznesu. Netia

Wiele przedsiębiorstw przechodzi obecnie przyśpieszoną transformację cyfrową. Aby im ten proces ułatwić, operator kablowy Netia wprowadziła promocyjne warunki zakupu wybranych – najbardziej przydatnych w cyfrowym funkcjonowaniu – zaawansowanych rozwiązań ICT z linii NetiaNext dla średniego i dużego biznesu.

– Pandemia nowego koronawirusa spowodowała wysyp promocyjnych ofert m.in. ze strony operatorów telekomunikacyjnych. Były to jednak głównie oferty dla klientów indywidualnych. W Netii zdecydowaliśmy się na wprowadzenie promocji również w segmencie B2B, który obsługuje średnie i duże firmy oraz instytucje. – powiedział Tomasz Orłowski, Kierownik Działu Rozwoju  Produktów ICT dla obszaru B2B w Netii.

– Promocyjne warunki dotyczą tych zaawansowanych rozwiązań ICT z linii NetiaNext, które są najbardziej potrzebne w firmach i instytucjach w czasie lawinowego wzrostu popularności pracy zdalnej i elektronicznego obiegu dokumentów. Nie mogło też zabraknąć atrakcyjnej oferty na usługę chmurową, której skalowalność jest najlepszą odpowiedzą wyzwania obecnych czasów – dodał Tomasz Orłowski.

Promocyjne warunki dotyczą rozwiązań ochrony danych: Netia Data Safe oraz Netia Data Protection; kompleksowego systemu do zarządzania elektronicznym obiegiem dokumentów Netia Paperless; wysokiej jakości wideokonferencji Netia Video Anywhere; oraz ochrony i zarządzania firmowymi urządzeniami mobilnymi Netia Endpoint Management..

W zależności od długości umowy, firma Netia proponuje na start nawet do 6 miesięcy świadczenia usług bez opłat i do 50 proc. rabatu w kolejnych miesiącach.

W kontekście pracy zdalnej warto również wspomnieć o najnowszej usłudze Netia IT Support, w ramach której Netia dostarcza w ramach jednej opłaty abonamentowej nowoczesne komputery wraz z pełnym profesjonalnym wsparciem IT.

Specjalna oferta została przygotowana również dla usług chmurowych Netia Compute. W ramach promocji Cudna Cena Cloud’a serwery wirtualne dostępne są w promocyjnej cenie już od 28 zł netto miesięcznie!

Promocyjne warunki dostępne są zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów biznesowych i instytucjonalnych Grupy Netia.

Źródło tekstu: Netia


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments