Premiera trzeciego sezonu programu ,,Lodowi Wikingowie" 6 grudnia w Polsat Viasat Explore

Propozycje grudnia na kanale Polsat Viasat Explore

Podaj dalej

Kontynuacja 5. sezonu serii ,,Ciężarówką po bezdrożach Australii" od 5 grudnia w Polsat Viasat Explore

Szczególnie polecane propozycje programowe kanału POLSAT VIASAT EXPLORE na GRUDZIEŃ 2022.

W tym miesiącu szczególnej uwadze polecamy:

– premierę 3. sezonu programu „Lodowi wikingowie” opowiadającego o pełnym przygód i niebezpieczeństw życiu potomków wikingów zajmujących się komercyjnymi połowami pod lodem na jeziorze Winnipeg.  


– kontynuację 5. sezonu serii „Ciężarówką po bezdrożach Australii”, w której towarzyszymy nieustraszonym kierowcom ciężarówek podróżującym z ładunkami przez australijskie bezdroża.  

W grudniu kanał Polsat Viasat Explore zaprasza także na specjalny cykl tematyczny – Święta z ciężką pracą.

Lodowi wikingowie

Premiera: wtorek 6 grudnia, godz. 21:00

Sezon: 3

Liczba odcinków: 8 x 60 min

Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ rybołówstwo

Tytuł oryginalny: Ice Vikings

Rok: 2022

Lodowi wikingowie powracają! To już 3. sezon programu opowiadającego o pełnym przygód i niebezpieczeństw życiu ludzi zajmujących się komercyjnymi połowami pod lodem na jeziorze Winnipeg. Rodzina Kristjansonów wybiera się na Islandię, aby odkryć swoje korzenie, poznać kraj przodków i nauczyć się czegoś nowego o dawnych sposobach łowienia ryb.

Tymczasem na jeziorze Winnipeg panują bardzo trudne warunki, które uniemożliwiają normalną pracę. Nikt się jednak nie poddaje. Rybacy wracają do znanych sobie miejsc połowów, starając się zdążyć przed konkurencją. W tej serii zobaczymy, jak kształtuje się prawdziwy duch wikingów –  wszyscy dają z siebie wszystko!

Ciężarówką po bezdrożach Australii

Kontynuacja od poniedziałku 5 grudnia, godz. 21:00

Sezon: 5

Liczba odcinków: 13 x 60 min

Gatunek: Dokument/ „reality TV”/ biznes

Tytuł oryginalny: Outback Truckers

Rok: 2018

Wspaniałe widoki, ogromne ładunki, wyboje, koleiny i błoto. Kanał Polsat Viasat Explore zaprasza na kolejny sezon programu „Ciężarówką po bezdrożach Australii”. Poznamy nowych kierowców, małżeństwo Nicka i Jo Atkinsów, przewożących niezbędne zapasy do osad na odludziu. Człowiek-legenda, Steve Grahame, stawia czoła kolejnym wyzwaniom, przemierzając najtrudniejsze szlaki i pracując dla najbardziej wymagających klientów. Robbie i Ashleigh Mackay prowadzą w Queensland rodzinną firmę przeprowadzkową — nie transportują jednak dobytku ludzi, ale całe ich domy! Powraca również Yogi, który w swoich podróżach od wybrzeża do wybrzeża często przewozi niezwykłe i zabytkowe ładunki. A poza tym wszystko po staremu: pożary buszu, źli kierowcy, zamknięte drogi, niestabilne ładunki, kontrole policyjne, limitowany prawem czas pracy, napięte terminy i ciągła presja finansowa…

Cykl: Święta z ciężką pracą

Codziennie od poniedziałku 19 grudnia, godz. 9:25

Nie każdy ma czas świętować. Niektórzy muszą szykować się do kolejnego dnia ciężkiej pracy…
W czasie świąt będziemy mogli śledzić działania pracowników kamieniołomów w Toskanii, wydobywających najbardziej luksusowy marmur ze stromych zboczy Alp Apuańskich („Wydobywcy marmuru”). Zobaczymy, jakim wyzwaniom muszą stawiać czoła kierowcy ciężarówek, którzy przewożą towary przez zapiaszczone drogi pod palącym słońcem Australii („Ciężarówką po bezdrożach Australii”), przekonamy się także, w jakich warunkach pracują „Drwale z Kolumbii Brytyjskiej”. Te programy — i wiele innych — w grudniu na antenie Polsat Viasat Explore.

Źródło tekstu: Viasat


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments