Kontynuacja serii ,,Wterynarz z Yorkshire" od 4 grudnia w Polsat Viasat Nature

Propozycje grudnia na kanale Polsat Viasat Nature

Podaj dalej

Cykl: Ten wspaniały świat w grudniu na antenie Polsat Viasat Nature

Szczególnie polecane propozycje programowe kanału POLSAT VIASAT NATURE na GRUDZIEŃ 2022.

W nadchodzącym miesiącu szczególnej uwadze polecamy:

– kontynuację 11. sezonu programu „Weterynarz z Yorkshire”, w którym powrócimy do dwóch klinik weterynaryjnych z Yorkshire. Pracujący w nich lekarze zajmują się — co rzadkie w dzisiejszych czasach — zarówno zwierzakami domowymi, jak zwierzętami gospodarskimi i dzikimi. Ale w ich pracy ważni są także ludzie: przez całą serię przewija się plejada barwnych postaci, od dzieci i miłych starszych pań, po konkretnych, małomównych i prostolinijnych farmerów.

W grudniu zapraszamy także do oglądania cyklu tematycznego Ten wspaniały świat, w którym podziwiać będziemy piękno i różnorodność Ziemi oraz jej siłę do odradzania się i odnawiania swoich zasobów. Programy takie jak „Nasza tajemnicza planeta”, „Wielka Afryka” czy „Dzika Szkocja: cztery pory roku” pomogą nam spojrzeć na świat oczami przyrody. Odkryjemy, że żyjemy we wspaniałym świecie, umożliwiającym wszystkim stworzeniom nieustanny rozwój.

20 grudnia zapraszamy na specjalny Małpi dzień na kanale Polsat Viasat Nature. Z okazji tegorocznego Dnia Małp zostanie zaprezentowany niezwykły zestaw filmów dokumentalnych pokazujących najbardziej interesujące i najzdolniejsze spośród wszystkich naczelnych.

Weterynarz z Yorkshire

Kontynuacja od niedzieli 4 grudnia, godz. 18:00

Sezon: 11

Liczba odcinków: 10 x 60 min

Gatunek: Dokument/ przyroda/ zwierzęta

Tytuł oryginalny: The Yorkshire Vet

Rok: 2020

Dramaty i żarty, śmiech i łzy. Wracamy do dwóch pełnych życia klinik weterynaryjnych. Peter Wright — który był uczniem samego słynnego Jamesa Herriota — dziś prowadzi przychodnię swojego mentora w Thirsk. Jego były partner, Julian Norton, pracuje w pobliskim Boroughbridge. Peter i Julian, z pomocą swoich współpracowników, zajmują się — co rzadkie w dzisiejszych czasach — zarówno zwierzakami domowymi, jak zwierzętami gospodarskimi i dzikimi. Ale w ich pracy ważni są także ludzie: przez całą serię przewija się plejada barwnych postaci, od dzieci i miłych starszych pań, po konkretnych, małomównych i prostolinijnych farmerów. Razem z lekarzami odwiedzimy najbardziej odległe farmy położone w pięknym Yorkshire. Niezależnie od pogody nasi weterynarze kontynuują tradycję Jamesa Herriota: leczą wszystkie stworzenia duże i małe…

Cykl: Małpi dzień

Wtorek 20 grudnia, od godz. 20:00

Z okazji tegorocznego Dnia Małp kanał Polsat Viasat Nature prezentuje niezwykły zestaw filmów dokumentalnych pokazujących najbardziej interesujące i najzdolniejsze spośród wszystkich naczelnych. Śledzimy losy grupy 60 makaków niedźwiedzich na odległym szczycie górskim w południowej Tajlandii, w rezerwacie przyrody Chongzuo w Chinach kołyszemy się na gałęziach razem z jednym z najbardziej zagrożonych gatunków naczelnych na świecie, lutungiem jasnogłowym i odkrywamy na nowo gibbońca reliktowego — gatunek, który przez 50 lat uważany był za wymarły.

Cykl: Ten wspaniały świat

Codziennie w grudniu

W okresie świątecznym kanał Polsat Viasat Nature chce uczcić związek ludzkości ze światem przyrody. Podziwiamy piękno i różnorodność Ziemi oraz jej siłę do odradzania się i odnawiania swoich zasobów. Programy takie jak „Nasza tajemnicza planeta”, „Wielka Afryka” czy „Dzika Szkocja: cztery pory roku” pomogą nam spojrzeć na świat oczami przyrody. Odkryjemy, że żyjemy we wspaniałym świecie, umożliwiającym wszystkim stworzeniom nieustanny rozwój.

Źródło tekstu: Viasat


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments