Premiera filmu ,,Dzikość" 5 listopada w Cinemax2

Propozycje listopada w Cinemax i Cinemax2

Podaj dalej

Premiera filmu ,,Żona grabarza" 6 listopada w Cinemax2 HBO

W listopadowej ramówce w kanałach Cinemax i Cinemax2 znajdą Państwo wiele ciekawych pozycji z różnych stron świata.

W kolejnych tygodniach szczególnie polecamy następujące propozycje:

 • Na pięści (Catch The Fair One) – rdzenna Amerykanka angażuje się w walkę swojego życia, której celem jest znalezienie odpowiedzi i zemsta się na mężczyznach odpowiedzialnych za zniknięcie jej siostry. Nagroda na Festiwalu Filmowym Tribeca (premiera 4 listopada, Cinemax)
 • Dzikość (Wildhood) – Link mieszka w przyczepie na wschodnim wybrzeżu wraz ze swoim przemocowym ojcem i młodszym przyrodnim bratem. Kiedy chłopak odkrywa, że jego matka z Mi’kmaw może dalej żyć, zapala się w nim nadzieja na lepsze życie i chęć ucieczki. Dwie nagrody na Atlantic Film Festival (premiera 5 listopada, Cinemax2)
 • Silna więź (Robuste (Aka. Robust) – kiedy prawa ręka i jedyny przyjaciel starzejącego się gwiazdora filmowego musi wyjechać na kilka tygodni, mężczyzna musi znaleźć jego zastępcę. Rozczarowany życiem aktor i młoda ochroniarz niespodziewanie budują szczególną relację. Gérard Depardieu w głównej roli (premiera 6 listopada, Cinemax)
 • Żona grabarza (The Gravedigger’s Wife) – Guled i Nasra są kochającą się parą, która mieszka w Dżibuti ze swoim nastoletnim synem. Niestety kobieta pilnie potrzebuje kosztownej operacji, aby poradzić sobie z przewlekłą chorobą nerek. Czy uda im się zdobyć potrzebne pieniądze? Pięć nagród Afrykańskiej Akademii Filmowej (premiera 6 listopada, Cinemax2)
 • Diabolik (Diabolik) – lata 60. XX wieku, fikcyjne miasto Clerville. Zbliżająca się wizyta dziedziczki fortuny Evy Kant, która ma przywieźć ze sobą słynny różowy diament, przyciąga uwagę Diabolika, niezawodnego i tajemniczego gangstera dżentelmena. Nagroda David di Donatello dla najlepszej piosenki (premiera 7 listopada, Cinemax)
 • Uległość (Submission (2020) – Lúcia zostaje zgwałcona przez męża i wnosi przeciwko niemu zarzuty. Walczy z portugalskim systemem prawnym, aby zmusić męża do poniesienia odpowiedzialności za jego czyny (premiera 12 listopada, Cinemax2)
 • Niebiosa (Nebesa (Aka. Heavens Above))– czarna komedia przedstawiająca trzy opowieści o wpływie cudów na postkomunistyczne społeczeństwo, które po półwieczu ateizmu na nowo uczy się chrześcijaństwa. Nagroda na MFF w Locarno (premiera 13 listopada, Cinemax)
 • Pióra (Feathers) – kiedy na przyjęciu urodzinowym dla dzieci magiczna sztuczka kończy się niepowodzeniem, autorytatywny ojciec rodziny zamienia się w kurczaka. Jego żona musi teraz wysunąć się na pierwszy plan i zaopiekować się rodziną. Dwie nagrody na MFF w Cannes (premiera 13 listopada, Cinemax2)
 • Jesus Lopez (Jesus Lopez) – młody kierowca wyścigowy ginie w wypadku, pozostawiając mieszkańców wioski w żałobie. Jego kuzyn stopniowo odczuwa pokusę, by zająć jego miejsce. Nagroda na festiwalu Filmowym w Mar Del Plata (premiera 19 listopada, Cinemax2)
 • Czas zabijania (A Time To Kill) – w Clanton w stanie Missisipi nieustraszony młody prawnik i jego asystent bronią czarnoskórego ojca oskarżonego o zamordowanie dwóch białych mężczyzn, którzy zgwałcili jego dziesięcioletnią córkę. Adaptacja powieści Johna Grishama z doborową obsadą. (emisja 19 listopada, Cinemax)
 • Sindżar (Sinjar) – film śledzi losy trzech różnych kobiet, których życie i rodziny zostają zniszczone przez ISIS, a one same odnajdują swoje przeznaczenie w zemście (premiera 20 listopada, Cinemax2)
 • Kochankowie i niedźwiedź (Two Lovers And A Bear) – w małym miasteczku niedaleko Bieguna Północnego dwójka kochanków walczy o miłość i wewnętrzny spokój (emisja 20 listopada, Cinemax)
 • Miejsce zwane Godność (A Place Called Dignity) – 12-letni Pablo otrzymuje stypendium naukowe w tajemniczej szkole założonej przez niemieckich imigrantów w Chile. Z biegiem czasu staje świadkiem dziwnych rzeczy, które sprawiają, że zaczyna zachowywać się inaczej niż pozostali uczniowie (premiera 26 listopada, Cinemax2)
 • Tajemnice Los Angeles (L.A. Confidential) – tuż pod efektowną fasadą hollywoodzkich gwiazd filmowych kryje się przepełnione przestępczością i skorumpowane do głębi miasto. Dwa Oscary (emisja 26 listopada, Cinemax)
 • Herkules (Hercules)– Herkules, legendarny syn Zeusa i jeden z największych bohaterów starożytnej Grecji, musi zmierzyć się z groźnym złoczyńcą zagrażającym królestwu Tracji. (emisja 27 listopada, Cinemax)

Źródło tekstu: HBO Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments