Przebój kinowy ,,Johnny" już od 22 grudnia w serwisie Player
|

Przebój kinowy ,,Johnny” już od 22 grudnia w serwisie Player

Podaj dalej

Przebój kinowy ,,Johnny" już od 22 grudnia w serwisie Player

„Johnny” – historia księdza Jana Kaczkowskiego z genialnymi kreacjami aktorskimi Piotra Trojana i Dawida Ogrodnika szturmem podbiła kina, wypełniając ich sale po brzegi. Do dziś film obejrzało już prawie milion widzów, a liczba ta stale rośnie. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia serwis internetowy Player przygotował dla swoich użytkowników prawdziwą gratkę. Już 22 grudnia biblioteka filmowa platformy powiększy się o „Johnny’ego”. To idealny seans na świąteczne wieczory. 

Już 22 grudnia – na Święta Bożego Narodzenia – do oferty Playera dołączy kolejny hit prosto z kina. „Johnny”, którego Box Office na dziś to prawie milion widzów, zdążył już zachwycić kinomaniaków oraz branżę filmową. To właśnie za poruszającą rolę Patryka Piotr Trojan („Szadź”, “25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”) został uhonorowany nagrodą dla Najlepszego Aktora podczas tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Wzruszający obraz wzbogaci ofertę Filmów w Twoim Pakiecie dostępnej już od pakietu podstawowego. 

„Johnny” to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia, która wzrusza i inspiruje. Opowiedziana z perspektywy podopiecznego księdza Jana Kaczkowskiego, Patryka Galewskiego – chłopaka, który nie miał łatwego startu w życiu. 

Patryk włamuje się do domu w małym mieście. Wyrok sądu nakazuje mu prace społeczne w puckim hospicjum, gdzie poznaje niezwykłego ks. Jana Kaczkowskiego (w tej roli niesamowity Dawid Ogrodnik). Duchowny angażuje młodych chłopaków z zawodówki, na pozór twardych buntowników, w pomoc chorym. W swojej pracy skupia się na bliskości, czułości i walce o relacje z drugim człowiekiem. Uczy empatii. A robi to z hurtową ilością humoru, czym zyskuje ogromną popularność. Niedługo później Jan sam staje przed wyzwaniem walki z chorobą. Patryk zostaje postawiony w sytuacji, która zmieni całe jego życie.

Debiutancki obraz Daniela Jaroszka jest koprodukcją TVN Warner Bros. Discovery.

„Johnny” – kinowy hit już od 22 grudnia online tylko w serwisie internetowym Player!

Źródło tekstu: TVN Warner Bros. Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments