Przedłużona promocja na ekstra gigabajty w ofercie na kartę w sieci T-Mobile
|

Przedłużona promocja na ekstra gigabajty w ofercie na kartę w sieci T-Mobile

Podaj dalej

Przedłużona promocja na ekstra gigabajty w ofercie na kartę w sieci T-Mobile

Pomysłów na to, co zrobić z dodatkowymi gigabajtami, jest mnóstwo. I dobrze! W ofercie operatora T-Mobile na kartę nie trzeba się ograniczać, bo gigabajtów wystarczy na wiele aktywności online. Tym bardziej, że użytkownicy taryfy GO! w T-Mobile na kartę, którzy mają jeszcze niewykorzystane GB z oferty „Rok Internetu” lub „Rok Internetu za darmo”, mogą skorzystać z nowej promocji i cieszyć się zgromadzonymi gigabajtami przez kolejne 12 miesięcy. 

Nie jest tajemnicą, że najszybszy Internet mobilny w Polsce jest w sieci T-Mobile, co regularnie potwierdzają niezależne testy konsumenckie przygotowywane przez serwis SpeedTest.pl. Według badań z lat 2017-2022 T-Mobile zwyciężył 6. rok z rzędu w kategorii internetu mobilnego w ramach połączeń 3G, 4G i 5G. Dlatego dzielimy się z klientami tym, co mamy najlepsze, a dzięki temu mogą skupić się na tym, co dla nich ważne w danym momencie. Prawie rok temu udostępniliśmy użytkownikom na kartę dodatkowe paczki gigabajtów. 12 pakietów po 100 GB do wykorzystania przez 365 dni, przyznawane od aktywacji pierwszego pakietu wraz z odnowieniem oferty Bez limitów co 30 dni. Dzięki temu mogli oni łącznie zyskać ekstra aż 1200 GB do wykorzystania przez rok. Jak się okazuje, zużycie takiego pakietu wcale nie musi być łatwe, więc tym, którym pozostały paczki danych po roku korzystania z oferty „Rok Internetu” lub „Rok Internetu za darmo”, dajemy szansę na jeszcze więcej radości z surfowania w sieci przez kolejny rok. 

Jak skorzystać z promocji? 
Z oferty promocyjnej może skorzystać każdy klient usług na kartę T-Mobile w taryfie GO!, który posiada jednocześnie aktywną jedną z ofert cyklicznych „Bez limitu”: L, L+, L+UA lub XL oraz niewykorzystane GB z promocji „Rok Internetu” lub „Rok Internetu za darmo”, po upływie roku korzystania z tych ofert. Niewykorzystane dotychczas GB zostaną automatycznie przedłużone na jego koncie na kolejny rok a użytkownik będzie mógł śmigać po Internecie, przez kolejne 365 dni wówczas jeśli będzie posiadał aktywną swoją cykliczną ofertę „Bez limitu”.

Nie ograniczaj się!
Z kolei użytkownicy, którzy wykorzystali już gigabajty z ubiegłorocznej promocji i ci, którzy chcieliby w tym roku regularnie powiększać swój pakiet danych, mogą skorzystać z wyjątkowej oferty na kartę od T-Mobile. Odnawiając cykliczną ofertę o wartości od 35 zł co 30 dni przez rok otrzymają za każdym razem 100 GB ekstra. Promocje „Rok Internetu” oraz „Bez limitu” można włączyć w aplikacji „Mój T-Mobile”. 

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments