Puchar Świata w skokach narciarskich w Ruce w TVN, Eurosporcie 1 i serwisie Player
|

Puchar Świata w skokach narciarskich w Ruce w TVN, Eurosporcie 1 i serwisie Player

Podaj dalej

Puchar Świata w skokach narciarskich w Ruce w TVN, Eurosporcie 1 i serwisie Player

Już w sobotę i niedzielę widzowie kanału TVN ponownie będą mieli okazję podziwiać gwiazdy skoków narciarskich! Zawody Pucharu Świata w Ruce transmitowane będą również na antenie Eurosportu 1 oraz w serwisie internetowym Player.

Na początku listopada w Wiśle rozegrano dwa pierwsze konkursy w tym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich. W obu bezkonkurencyjny okazał się Dawid Kubacki. Brązowy medalista olimpijski z Pekinu będzie jednym z głównych faworytów rywalizacji w Ruce, która odbędzie się w najbliższy weekend. Na skoczni Rukatunturi pojawią się również Kamil Stoch, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Tomasz Pilch, Jakub Wolny i Aleksander Zniszczoł.

Oba konkursy transmitowane będą na antenie TVN, w Eurosporcie 1 oraz na platformie Player. Relacjom będą towarzyszyły studia. W TVN poprowadzą je Damian Michałowski i Sebastian Szczęsny, których gośćmi będą Magdalena Pałasz i Jakub Kot. Reporterem w Finlandii będzie Krzysztof Skórzyński. Z kolei w Eurosporcie 1 studio poprowadzi Michał Korościel, a ekspercką wiedzą dzielić będą się Krzysztof Biegun i Wojciech Topór. Eurosport 1 pokaże również piątkowe kwalifikacje, a towarzyszące im studio z udziałem Jakuba Kota i Krzysztofa Bieguna poprowadzi Paweł Kuwik. Reporterem Eurosportu w Ruce będzie Kacper Merk, a ekspertem na miejscu Dominik Formela, dziennikarz skijumping.pl. Niedzielne kwalifikacje transmitowane będą wyłącznie w Eurosporcie Extra w Playerze. Wszystkie relacje skomentuje duet Marek Rudziński i Igor Błachut.

Plan transmisji:

  • Piątek, 16:45, kwalifikacje, Eurosport 1 i Player
  • Sobota, 8:30, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player
  • Niedziela, 7:25, kwalifikacje, Player
  • Niedziela, 8:30, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

Kolejne konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich rozegrane zostaną w dniach 9-11 grudnia w Titisse-Neustadt. Transmisje w kanałach TVN, Metro i Eurosport 1.

Źródło tekstu: TVN Warner Bros. Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments