Puchar Świata w skokach narciarskich z Wisły od piątku w Eurosporcie 1 i serwisie Player
|

Puchar Świata w skokach narciarskich z Wisły od piątku w Eurosporcie 1 i serwisie Player

Podaj dalej

Puchar Świata w skokach narciarskich z Wisły od piątku w Eurosporcie 1 i serwisie Player TVN warner Bros. Discovery

W piątek w Wiśle rozpocznie się kolejny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich! Eurosport 1 i serwis internetowy Player pokażą na żywo oba konkursy mężczyzn i kwalifikacje do nich, a także konkursy kobiet. 

Na ten moment czekali kibice skoków narciarskich! Już w ten weekend rozegrane zostaną pierwsze zawody nowego sezonu. Polscy skoczkowie przystępują do sezonu 2022/23 z nowym trenerem i olbrzymimi nadziejami rozbudzonymi bardzo dobrą postawą w Letnim Grand Prix, którego zwycięzcą został Dawid Kubacki. Od piątku do niedzieli w Wiśle rozegrane zostaną dwa konkursy mężczyzn i kobiet. Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze pokażą rywalizację o punkty Pucharu Świata, a w także piątkowe i niedzielne kwalifikacje mężczyzn.

W studiu zlokalizowanym na skoczni im. Adama Małysza gośćmi Michała Korościela będą Jakub Kot, Wojciech Topór, Krzysztof Biegun, Sebastian Szczęsny i Dominik Formela. Kwalifikacje mężczyzn oraz konkursy – zarówno kobiet, jak i mężczyzn – skomentują z Wisły Marek Rudziński i Igor Błachut. Reporterem Eurosportu podczas inauguracji Pucharu Świata będzie Kacper Merk.

W kwalifikacjach wystąpi aż 13 Polaków: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Jakub Wolny, Aleksander Zniszczoł, Stefan Hula, Kacper Juroszek, Klemens Murańka, Jan Habdas, Maciej Kot, Tomasz Pilch i Andrzej Stękała. W Wiśle wystąpią również reprezentantki Polski: Nicole Konderla, Kinga Rajda i Sara Tajner.

Plan transmisji w Eurosporcie 1 i Playerze:

  • Piątek, 17:30, kwalifikacje mężczyzn, komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
  • Sobota, 11:50, konkurs kobiet, komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
  • Sobota, 15:10, konkurs mężczyzn, komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
  • Niedziela, 11:50, konkurs kobiet, komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
  • Niedziela, 13:45, kwalifikacje mężczyzn, komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
  • Niedziela, 15:30, konkurs mężczyzn, komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

Kolejne konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich zostaną rozegrane w Ruce 26 i 27 listopada. Zawody transmitować będą równolegle TVN, Eurosport 1 i platforma streamingowa Player.

Źródło tekstu: TVN Warner Bros. Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments