Rabat 25% do Costa Coffee w kolejnej odsłonie „Bonusów od serca” w sieci T-Mobile
|

Rabat 25% do Costa Coffee w kolejnej odsłonie „Bonusów od serca” w sieci T-Mobile

Podaj dalej

Rabat 25% do Costa Coffee w kolejnej odsłonie „Bonusów od serca” w sieci T-Mobile

Przerwa w pracy lub w trasie? A może chwila relaksu? Każda okazja jest dobra, by napić się aromatycznej kawy bądź herbaty. Dla wszystkich klientów operatora T-Mobile, którzy są miłośnikami tych napojów, został przygotowany 25-procentowy rabat na klasyczne kawy i herbaty w Costa Coffee. Bonus dostępny jest w aplikacji „Mój T-Mobile” do 28 czerwca.

Na pobudzenie z rana, dla podtrzymania energii w ciągu dnia czy po prostu dla czystej przyjemności – aromatyczna herbata i kawa mogą zdziałać cuda. Tym razem nie trzeba zastanawiać się, który napój wybrać, bo w ramach „Bonusów od serca” dla klientów T-Mobile został przygotowany 25-procentowy rabat na klasyczne kawy i herbaty dostępne w Costa Coffee.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji należy do 28 czerwca pobrać kod dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile” i wykorzystać w ciągu 30 dni, okazując go bariście kawiarni Costa Coffee. Unikalny kod rabatowy uprawnia do obniżenia o 25% ceny jednej kawy klasycznej lub herbaty klasycznej w dowolnym rozmiarze we wszystkich kawiarniach Costa Coffee w Polsce, z wyłączeniem kawiarni znajdujących się na lotniskach i halach Expo. Lista adresów kawiarni dostępna jest pod adresem: https://www.costacoffee.pl/lokalizacja. Kod nie łączy się z innymi promocjami i kodami Costa Coffee.

Promocja jest dostępna dla klientów abonamentowych T-Mobile (T, T DATA) – w tym posiadaczy internetu domowego, internetu domowego z anteną zewnętrzną oraz internetu światłowodowego. Dotyczy ona również osób korzystających z ofert na kartę (GO!) i Mix (Frii Mix). Z prezentu mogą skorzystać ponadto klienci Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma i Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing”.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments