Rabat 30% na akcesoria TelForceOne od operatora T-Mobile

Rabat 30% na akcesoria TelForceOne od sieci T-Mobile

Rabat 30% na akcesoria TelForceOne od operatora T-Mobile T-Mobile

Podczas wakacji smartfony pomagają nam wyszukiwać najlepsze trasy, noclegi, polecane miejsc do odwiedzenia – pełna bateria lub możliwość szybkiego podładowania telefonu to w tym okresie podstawa. Właśnie dlatego w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays operator T-Mobile oferuje swoim klientom voucher uprawniający do zniżki 30% na zakup wybranych akcesoriów firmy TelForceOne, takich jak ładowarki czy powerbanki. Bonus można aktywować od 31 lipca do 2 sierpnia, zaś kod rabatowy można wykorzystać maksymalnie do 8 sierpnia.

Smartfony to dziś nieodzowny element naszej codzienności – również na wakacjach. Aby urządzenia te były pełne energii, a użytkownicy mogli korzystać z nich swobodnie w każdym momencie, sieć T-Mobile wraz z firmą TelForceOne przygotowała kod zniżkowy dla klientów indywidualnych usług abonamentowych oraz ofert MIX i T-Mobile na kartę.

Voucher upoważnia do 30% rabatu na wybrane akcesoria z kategorii tzn. szybkiego ładowania, czyli powerbanki, ładowarki sieciowe i samochodowe, kable (m.in. USB, micro-USB, magnetyczne) TelForceOne. Każdy użytkownik może zamówić i zakupić w ramach tej promocji maksymalnie trzy wybrane produkty.

Źródło tekstu: T-Mobile Polska

%d bloggers like this: