Reality show „FAME czy SHAME” już dziś w serwisie Player

Reality show „FAME czy SHAME” już dziś w serwisie Player

Reality show „FAME czy SHAME” już dziś w serwisie Player TVN Discovery Polska

Już dziś rusza pierwszy odcinek nowego formatu Player Original! „FAME czy SHAME” to zupełnie nowe, autorskie reality show. 10 influencerów pod jednym dachem przez osiem tygodni! Nie będzie to jednak sielankowe lato – czeka ich zacięta rywalizacja!

Łukasz „Blondino” Książkiewicz, Filip Zabielski, Michał Gała, Marta Rentel, Ange-Sophie Reich, Jan Marciniak “PasiekOfficial”, Kinga Kostrzewa, Klaudia Bieszcz, Patryk Woźniak i Weronika „Wero” Piątek – to dziesiątka influencerów z ogromnym potencjałem, która podjęła się wyzwania rzuconego przez Playera i agencję DDOB. Codziennie staną przed nowymi wyzwaniami, których wynik zdecyduje, gdzie spędzą następny dzień: w grupie FAME – otoczeni przywilejami i luksusami czy w  przegranej – SHAME – pozbawieni wygód. Wykonywanie zadań będą utrudniać goście – znane osobowości mediów i telewizji, które znienacka zapukają do drzwi odjechanego domu. Uczestnik, który na koniec zdobędzie najwięcej punktów ma szansę zgarnąć nagrodę główną, która jeszcze pozostaje tajemnicą. Szansę na FAME ma do końca każdy uczestnik, bo na ostatniej prostej karta może się odwrócić, a to wszystko za sprawą… widzów!

Program prowadzą Saszan i Danny Ferreri. Ich rolą będzie przekazywanie uczestnikom misji do zrealizowania oraz informowanie o czekających ich niespodziankach!

FAME czy SHAME” to nowy format Player Original, realizowany wspólnie z agencją DDOB, która odpowiada za produkcję, scenariusze i dobór uczestników. Premierowe odcinki udostępniane będą w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty. W każdą środę pojawi się też materiał specjalny „the best of” z całego tygodnia. Natomiast w piątki i niedziele Player zaprosi na dwugodzinne live’y prosto z domu. Program można śledzić w ofercie bezpłatnej (AVOD).

Premiera programu „FAME czy SHAME” już dziś o godzinie 18.00 w telewizji internetowej Player. 

Źródło tekstu: TVN Discovery Polska

%d bloggers like this: