Retransmisja koncertu z kijowskiej stacji metra 2 maja o 20:05 na kanale Metro

Retransmisja koncertu z kijowskiej stacji metra 2 maja o 20:05 na kanale Metro

Podaj dalej

Retransmisja koncertu z kijowskiej stacji metra 2 maja o 20:05 na kanale Metro TVN Grupa Discovery

23 kwietnia, dwa miesiące po rozpoczęciu rosyjskiej agresji na Ukrainę, w jednej z kijowskich stacji metra, odbył się niezwykły koncert zespołu Okean Elzy. W trakcie występu zbierano pieniądze na pomoc najmłodszym, którzy ucierpieli w wyniku trwającej wojny. Retransmisja wydarzenia na antenie telewizji Metro już w najbliższy poniedziałek, 2 maja o godz. 20:05.

Okean Elzy to jeden z najbardziej znanych i cenionych ukraińskich zespołów. Na ich muzyce wychowały się całe pokolenia. Teraz, w tak trudnych dla Ukrainy czasach, muzycy podnoszą morale w swoim narodzie. Podczas charytatywnego koncertu w jednej z kijowskich stacji metra, miejscu, gdzie tysiące Ukraińców znajduje schronienie, zbierano środki na pomoc dzieciom. Retransmisja wydarzenia na antenie kanału Metro już w najbliższy poniedziałek, 2 maja o godz. 20:05.

Bajki w języku ukraińskim w ofercie Metro

Z myślą o najmłodszych gościach zza wschodniej granicy, telewizja Metro wzbogaciła swoją ofertę także o bajki w języku ukraińskim. Od 4 kwietnia, codziennie o godz. 8:00 emitowana była Kung Fu Panda, a od najbliższej soboty, 30 kwietnia w tym samym paśmie pokazywany będzie SpongeBob Kanciastoporty. Kanał dostępny jest bezpłatnie w ramach naziemnej telewizji cyfrowej oraz u operatorów kablowych i satelitarnych.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments