Rusza druga odsłona poruszającej akcji Playera i Fundacji ITAKA - "Nieobecni" są wśród nas!
INTERNET | TELEWIZJA

Rusza druga odsłona poruszającej akcji Playera i Fundacji ITAKA – “Nieobecni” są wśród nas!

Podaj dalej

Rusza druga odsłona poruszającej akcji Playera i Fundacji ITAKA - "Nieobecni" są wśród nas! TVN Grupa Discovery

Od poniedziałku 14 grudnia w mediach społecznościowych i na antenie można zobaczyć siedem spotów w ramach drugiej – jeszcze mocniejszej – odsłony akcji “Nieobecni są wśród nas”. Projekt jest efektem współpracy platformy Player i Fundacji ITAKA.

Zbliżający się okres Świąt szczególnie kojarzy się z rodziną, przyjaciółmi, po prostu ludźmi, których kochamy. Nie wszyscy jednak mają to szczęście i spędzą te wyjątkowe chwile w towarzystwie najbliższych. Ich bliscy zaginęli! Oni natomiast muszą zmierzyć się z ogromną pustką. Od lat dręczą ich też te same pytania bez odpowiedzi: “Co się stało?”, “Dlaczego?!”.

Corocznie w Polsce prawie 18 tysięcy rodzin traci swoich bliskich, którzy przepadają bez wieści. W drugiej części akcji Playera i Fundacji ITAKA to właśnie te rodziny mają głos!

Nowa odsłona akcji “Nieobecni są wśród nas” to siedem przeszywających i chwytających za serce listów napisanych przez rodziny do zaginionych. Czytają je Justyna Wasilewska, Piotr Głowacki, Anna Dymna, Danuta Stenka i Iza Kuna – aktorzy najnowszej produkcji Player Original “Nieobecni”.

Mamy nadzieję na to, że emocjonalny apel najbliższych dotrze do zaginionych i sprawi, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia chociaż jednej z tych rodzin przyniosą dobrą nowinę, na którą czekają od tylu lat – wiadomość od poszukiwanych bliskich!

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments