Ruszają castingi online do 10. edycji programu ,,Top Model"
INTERNET | TELEWIZJA

Ruszają castingi online do 10. edycji programu ,,Top Model”!

Podaj dalej

Ruszają castingi online do 10. edycji programu ,,Top Model" TVN Grupa Discovery
Plan programu “Top Model” 2020-07-04 fot.: Cezary Piwowarski/TVN na zdjeciu: Dawid Wolinski, Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokolowska,

Największe modowe show powraca! Już 29 marca 2021 roku ruszają castingi do dziesiątej, jubileuszowej edycji programu. Kto tym razem otrzyma szansę na spełnienie marzeń? Jedno jest pewne. To będzie wyjątkowy sezon.


Jurorzy „Top Model” są już gotowi, by wyłonić uczestników dziesiątej edycji programu. Determinacja, odwaga, charyzma, kreatywność, gotowość do ciężkiej pracy, niebanalna osobowość – tego w kandydatach poszukują Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Uczestnictwo w programie to nie tylko wielka przygoda, to przede wszystkim możliwość sprawdzenia się w ekstremalnych warunkach i wzięcie udziału w rywalizacji, która dla wybranych może oznaczać początek wymarzonej kariery. Michał Piróg jak zwykle pomoże uczestnikom w ich zmaganiach.

Podobnie jak w zeszłym roku castingi będą odbywać się online. Chętni do udziału w programie mogą wysłać swoje zgłoszenie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej „Top Model”.


Powraca również „srebrny bilet”. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń każdy z jurorów wybierze jedno, które najbardziej przypadnie mu do gustu, a które następnie zostanie zamieszczone na oficjalnej stronie programu. To od widzów i ich głosów będzie zależało, który z wytypowanych przez jury uczestników otrzyma „srebrny bilet” czyli miejsce w etapie bootcampu. Podobnie jak w poprzednim sezonie jurorzy będą mieć możliwość, by wręczyć wybranej osobie „złoty bilet” i zapewnić jej miejsce w domu modelek.


Szczegółowe informacje dotyczące castingów dostępne są na stronie internetowej: topmodel.tvn.pl

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments