Samsung Week - obnizone ceny na wybrane urządzenia Samsung Galaxy

Samsung Week – obniżone ceny na urządzenia Samsung Galaxy

Samsung Week - obnizone ceny na wybrane urządzenia Samsung Galaxy Samsung

To już ostatni moment by skorzystać z wyjątkowych ofert promocyjnych przygotowanych przez firmę Samsung. Specjalnie dla fanów nowych technologii, do 1 listopada 2020 roku wybrane urządzenia Samsung Galaxy oferowane są w obniżonych cenach, atrakcyjnych ofertach ze zwrotem nawet 800 PLN oraz w zestawach z wyjątkowymi prezentami.

Nawet do 800 PLN zwrotu za zakup nowego smartfonu

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z promocji Samsung Week w zależności od zakupionego produktu otrzymają zwrot części kwoty wydanej na smartfon lub tablet. Wysokość zwrotu zależy od wybranego modelu telefonu. 800 PLN zwrotu można uzyskać przy zakupie Galaxy Note20 Ultra 5G i Galaxy S20 Ultra 5G. Na 600 PLN zwrotu mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się na zakup modeli Galaxy Note20 i Note20 5G, Galaxy S20+ i Galaxy S20+ 5G oraz Galaxy Tab S7 i Tab S7+, Natomiast za zakup telefonu Galaxy S20 400 zł. Przy zakupie Galaxy A51, A51 5G oraz A71 otrzymać można 300 PLN zwrotu.

Wyjątkowe ceny na wyjątkowe produkty Galaxy

W ramach Samsung Week obniżono ceny na wybrane produkty. W nowych atrakcyjnych cenach można nabyć nowe tablety Galaxy Tab A7 Lite oraz Galaxy Tab A7 Wi-Fi, smartfon Galaxy A41, zegarek Galaxy Watch Active czy słuchawki Galaxy Buds.

Galaxy – spraw sobie prezent

Z kolei klienci, którzy preferują wartość dodaną mogą liczyć na wyjątkowe prezenty. Decydując się na zakup Galaxy Z Flip 5G lub w prezencie otrzymujemy słuchawki Galaxy Buds+, a przy zakupie Galaxy Z Fold2 słuchawki Galaxy Buds Live. 3-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass Ultimate oraz kontroler MOGA XP5-X+ to prezent dla tych, którzy zdecydują się na zakup Galaxy S20 FE. Kupujący Galaxy Watch Active2 mogą liczyć na opaskę Galaxy Fit2.

Oferty promocyjne w ramach Samsung Week obowiązują do 1.11.2020 lub do wyczerpania puli promocyjnej.

Źródło tekstu: Samsung Polska

%d bloggers like this: