Serial dokumentalny discovery+ Originals „Estonia – katastrofa na morzu” tylko na Playerze!
INTERNET | TELEWIZJA

Seria dokumentalna discovery+ Originals „Estonia – katastrofa na morzu” tylko w serwisie internetowym Player

Podaj dalej

Serial dokumentalny discovery+ Originals „Estonia – katastrofa na morzu” tylko na Playerze! TVN Grupa Discovery

28 września 1994 r. statek pasażerski M/S Estonia zatonął w drodze z Tallina do Sztokholmu. Zginęło 852 osób. Był to najgorszy wypadek morski w Europie od czasów II wojny światowej. Dwadzieścia sześć lat później rodziny ofiar oraz ocalali, wciąż szukają odpowiedzi na to, co naprawdę wydarzyło się tej pamiętnej wrześniowej nocy. W serialu dokumentalnym „Estonia – katastrofa na morzu” Discovery ujawnia nowe fakty dotyczące tej tragedii. Nową produkcję discovery+ Originals można obejrzeć tylko w telewizji internetowej Player!

 

Do oferty platformy Player w tym tygodniu trafił pięcioodcinkowy serial dokumentalny „Estonia – katastrofa na morzu”. Najnowsza produkcja discovery+ Originals zabiera widzów zza kulisy jednego z najtragiczniejszych wydarzeń morskich w historii powojennej Europy, a którego przyczyna do dziś owiana jest tajemnicą. Przy użyciu nowych technologii ekipa podejmuje próbę dotarcia do wraku, aby udokumentować części, które nie zostały uwzględnione w poprzednich raportach. Natrafiają na  duża dziurę w kadłubie, które do tej pory nie została opisana w żadnych z ekspertyz. Powstaje pytanie, czy te doniesienia mogą podważyć oficjalny raport norweskiej Komisji Badań Wypadków (Accident Investigation Board).

„Estonia – katastrofa na morzu” to seria discovery+ Originals, która wraz ze startem discovery+ w Polsce stała się dostępna w telewizji Player!  
Dostęp do kolekcji discovery+ możliwy jest już od  pakietu Start VOD na Playerze.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments