Nowy sezon serialu „Chyłka - Inwigilacja” już w lutym w serwisie internetowym Player
INTERNET | TELEWIZJA

Serial „Chyłka – Inwigilacja” już w lutym na platformie Player

Podaj dalej

Nowy sezon serialu „Chyłka - Inwigilacja” już w lutym w serwisie internetowym Player TVN Grupa Discovery

Wreszcie wiadomość, na którą czekali wszyscy wielbiciele niepokornej prawniczki. Czwarta odsłona produkcji Player Original zadebiutuje w serwisie internetowym już 23 lutego! Przed Chyłką czas pełen prawniczych i osobistych wyzwań. W życiu prywatnym mecenas pojawi się perspektywa znaczących zmian.

Chyłka (Magdalena Cielecka) nie ma wątpliwości. Piotr Langer junior (Jakub Gierszał) jest zdolny do wszystkiego. Jedynym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Magdzie (Olga Bołądź) i Darii (Helena Zawistowska) jest spełnienie jego żądań. Prawniczka rezygnuje z wyjazdu i wraca do kancelarii, by zgodnie z jego poleceniem zająć się obroną ojca. Obertał (Jerzy Schejbal) to główny podejrzany w sprawie o morderstwo Piotrowskiego, psychopaty odpowiedzialnego za śmierć żony i córki Bukano. Czy prawniczka zdoła zapomnieć o tym, co spotkało ją w dzieciństwie i pojednać się ze swoim ojcem?

Nowy sezon serialu „Chyłka - Inwigilacja” już w lutym w serwisie internetowym Player TVN Grupa Discovery
Nowy sezon serialu „Chyłka - Inwigilacja” już w lutym w serwisie internetowym Player TVN Grupa Discovery

W tym samym czasie do kancelarii Żelazny & McVay zgłasza się para, która twierdzi, że zatrzymany pod zarzutem próby zamachu terrorystycznego młody mężczyzna to ich zaginiony przed laty w Egipcie, adoptowany syn. Rodzice są przekonani o niewinności Przemka (Nikodem Rozbicki). Chcą, by obroną zajęła się Joanna Chyłka. Prawniczka zgadza się bez wahania. Sprawa zyskuje rozgłos w mediach, dodatkowo będzie to niepowtarzalna okazja, by zmierzyć się na sali sądowej ze sławnym prokuratorem – Paderbornem (Szymon Piotr Warszawski) i wrócić na sam szczyt.

Nowy sezon serialu „Chyłka - Inwigilacja” już w lutym w serwisie internetowym Player TVN Grupa Discovery

W kolejnej odsłonie produkcji Player Original Chyłka, pod wpływem manipulacji Langera, zostanie zmuszona, by skonfrontować się z ojcem. Mimo wielu lat, które upłynęły od tragicznych wydarzeń opisanych w cymelium nigdy nie zdołała naprawić z nim relacji. W jej życiu osobistym zajdzie nieoczekiwana zmiana. Wiadomość, którą otrzyma, zmusi ją do rezygnacji z ulubionych nawyków i przyzwyczajeń. Czy główna bohaterka sprosta nowemu wyzwaniu?  Jak poradzi sobie ze świadomością, że być może jej życie nigdy już nie będzie takie samo?

W czwartym sezonie w obsadzie ponownie znaleźli się Magdalena Cielecka (Joanna Chyłka), Filip Pławiak (Kordian „Zordon” Oryński), Jakub Gierszał (Piotr Langer junior), Piotr Żurawski („Kormak”), Ireneusz Czop (Szczerbiński), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Olga Bołądź (Magda), Jerzy Schejbal (Obertał). Dołączą do nich również Nikodem Rozbicki (Fahad), Szymon Piotr Warszawski (Olgierd Paderborn), Cezary Pazura (Feliks), Jacek Poniedziałek (Messer).

Producentką serialu z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk,  producentem wykonawczym Aktiv Media – Violetta Furmaniuk-Zaorska. Za scenariusz odpowiadają Justyna Stefaniak oraz Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz oraz Jakub Czerwiński, Anna Rzepka i Jakub Stolecki. Scenografię przygotowuje Aleksandra Kierzkowska, kostiumy – Agnieszka Werner-Szyrle.  Kierownikiem produkcji  jest Agnieszka Knysak-Sandecka. Reżyseruje Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel.

Pierwszy i drugi odcinek czwartego sezonu zostaną udostępnione 23 lutego, kolejne w tygodniowych odstępach. Całość będzie składała się z sześciu odcinków.

Trzy sezony serialu: „Chyłka-Zaginięcie”, „Chyłka-Kasacja”, Chyłka-Rewizja” są dostępne w całości w telewizji internetowej Player.

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze.  Do tej pory w bibliotece znalazły się: seria „Chyłka”, „Szadź”, „Top Model. Front Row”, „Fame czy Shame”, „Żywioły Saszy – Ogień” i „Nieobecni”.

Źródło tekstu: TVN Grupa Discovery


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments