Serial dokumentalny ,,CO SIĘ STAŁO BRITANY MURPHY" od dzisiaj dostępny w serwisie internetowym HBO Max
|

Serial dokumentalny ,,CO SIĘ STAŁO BRITANY MURPHY” od dzisiaj dostępny w serwisie internetowym HBO Max

Podaj dalej

Serial dokumentalny ,,CO SIĘ STAŁO BRITANY MURPHY" od dzisiaj dostępny w serwisie internetowym HBO Max HBO

Od dzisiaj w serwisie internetowym HBO Max dostępny jest dwuodcinkowy serial dokumentalny Max Original CO SIĘ STAŁO, BRITTANY MURPHY? Dokument wyprodukowany przez spółki Blumhouse Television i Pyramid Productions to kameralny i niezwykle wnikliwy portret aktorki Brittany Murphy. Jego twórcy przedstawiają nam nieznane fakty z życia gwiazdy i analizują tajemnicze okoliczności jej tragicznej śmierci w wieku zaledwie 32 lat.

Trailer (ENG):

Murphy była niezwykle zdolną aktorką, która zagrała w filmach cieszących się wśród jej rówieśników statusem kultowych, i wschodzącą gwiazdą przykuwającą uwagę widzów na ekranie i poza nim. Obiecującą karierę przerwała jej przedwczesna śmierć w 2009 roku, a tajemnicze okoliczności, które temu towarzyszyły stały się natychmiast pożywką dla konspiracyjnych teorii i licznych spekulacji. Twórcy serialu dokumentalnego Co się stało, Brittany Murphy? przedstawiają nieemitowane nigdy wcześniej materiały archiwalne i wywiady z osobami z najbliższego otoczenia aktorki. Ich wnioski różnią się diametralnie od doniesień prasy brukowej – w kolejnych odcinkach skupiamy się na panującym w Hollywood seksizmie, zastanawiamy się, jaki miał wpływ na problemy młodej aktorki i zadajemy pytania dotyczące trudnej relacji Brittany z jej mężem Simonem Monjackiem. Zrealizowany z niezwykłym wyczuciem, zniuansowany serial dokumentalny przedstawia życie i dorobek niezwykle utalentowanej artystki.

Serial dokumentalny Max Original Co się stało, Brittany Murphy?  wyreżyserowała nominowana do nagrody Emmy Cynthia Hill (Private Violence), a jego producentami wykonawczymi są zdobywca nagrody Emmy Jason Blum, Chris McCumber, Jeremy Gold, który reprezentuje spółkę Blumhouse, Mary Lisio (The People v. The Klan, Pray Away) i James Buddy Day (Morderstwa w Fall River). Serial został wyprodukowany przez spółkę Blumhouse Television (Życie i śmierć Roberta Dursta, Ostre przedmioty) i Pyramid Productions (film Morderstwa w Fall River wyprodukowany przez spółkę Blumhouse Television).

Dwuodcinkowy serial dokumentalny Max Original CO SIĘ STAŁO, BRITTANY MURPHY? jest już dostępny na platformie HBO Max.

Źródło tekstu: HBO Polska


Podaj dalej

Podobne Posty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments